Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Lehkou inspiraci tam vidím a hlavně jsem ji cítil. Možná díky tomu, že PO 43.5 jsem vlastnil. Já neříkám, že to jsou špatný hodinky. To ani náhodou! Za ty prachy jsou fakt skvělé, ale prostě se to nedá srovnávat s hodinkama za kilo. To ani náhodou.

 

Foto vypůjčené z internetu.

post-21215-0-60089900-1578061347_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diablo,

právě křemíkovej vlásek mě zrovna zajímá jako jedna z věcí nejvíc. Tou další je třeba spona, kterou mohu manipulovat, aniž bych musel sundavat hodinky z ruky. Další věc je chytrej zámek lunety, nebo třeba odvětrávací systém. Rezerva chodu mě až tak moc nezajímá. Jsou to prostě věci, který mě bavěj a u jinejch hodinek je nenacházím. Až u některých in house strojků, co se týká třeba toho křemíku. A nikdy jsem nenapsal, že jsou nejlepší, ale jedny z nejlepších. Na tom trvám. A nikdo mi to nedokáže rozmluvit, protože ty hodinky mám a měl jsem i jiný kousky. Tyhle si už nechám. A co se týká zpracování, to je zbytečná debata. Hodinky od určité ceny maj jsou na tom velmi podobně. Alespoň většina. A nějaký fonty, někomu se líbí, jinymu ne. To je taky mimo. Už mě teď nic nenapadá, stále jsem v pracovním presu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) ja tam tu podobnost s Omega nevidim.

Ty Wardy maji regulaci na spone?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano ty moje ano. Ale ne takovou jako Mido. Je to jinej systém, ale pro nekoho, jako jsem já, komu otejkaj ruce až o dva cm je to postačující.

 

Jinak díky kolegům, že je tu v tom mrtvym vlákne trochu živo.

 

Správně Martare, proč se držet při zemi a nenapsat jedny z nejlepších do 250, tím zahrnout i Suby a bude tu kort veselo. A vubec, proč rovnou nenapsat nejlepčí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) ja tam tu podobnost s Omega nevidim.

Ty Wardy maji regulaci na spone?

 

Všetky ťahy, čo som mal mikroreguláciu na spone malo. Neviem, či prvé verzie ju mali. Je troška podobne riešená ako má omega, len miesto push button je tam taký výstupok. Najlepšie je to vidno

.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diablo1st: diky za info.

 

 

Daemonultimate:Tobe take :D , ja az rano...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shewzo, bla bla. Nekomentuješ hodinky, říkáš mi opakovaně co mám dělat. Ale jsi zřejmě tak sebestředný, že to ani nevnímáš, dokonce ani když si to po sobě přečteš. A v tom Tudor vlákne jste mi nikdo neodpověděl, kromě toho tvýho ironickýho příspěvku. Nebudu dělat co mi řikáš, už to jednou pro vždy pochop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to super hodinky a srovnání s hodinkami za kilo klidně může být. Podobnost s PO tam tedy nevidím žádnou , ani v pouzdru, lunetě, no snad jen v datumovce. Luneta má super jištění a nádhernou keramiku, heliják je věc názoru, ale mě se líbí. Strojek s Si  a v chronometru za tu cenu má taky málo kdo. Jsem z nich nadšený a rád, že díky Daemonultimate je mám. Jo a ta fotka PO a Mido je schválně tak špatná , aby z toho vyšly ty PO vítězně :clap: !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...