Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Už to běží.

Michale díky za chválu :) Náramky kupuju v Top Time, ceny 250-550,- a ještě když chytiš slevy. 

Přidávám jednu fotku, fakt parádní a dělaly mi radost. Jen volna je málo a já nestíhal nosit Mido. A nad Mida do kila v novejch žádný zázraky a nad kilo vlastně za ty prachy už taky ne. Takže mám zřejmě svoje definitivní a chci je nosit tak často, jak to jen lze.

 

IMG_20200405_163129.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten trpajzlík nemá chybu, musí být naživo pecka. S tou jejich minerálkou máš asi pravdu. Naposledy co jsem tam byl, tak jsem si odvezl jen jednu láhev.:huh:

K těm 600, já jsem rád, že je nedělají v 42, nebo jiné light-lite verzi. Za mě co se týče potápek, mám hotovo. Jsou to finální a už nehledám dál, vlastně to samé co píše Démon. 

Micha93: diky a přeji pohodovou neděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocit je důležitej, kolikrát mi menší hodinky sedí hůř, než větší. Ale když se držím těch svych 40-45, většinou je vše ok. Což je vlastně většina hodinek. Jen se teď snažím vyhýbat 40 a míň, kvůli čitelnosti. Bavím se o potápkách, kde diver luneta zužuje průměr cifru. U oblekovek je to zas jinak. Rád bych napsal i u klasických pilotek, ale to maj vlastně být talíře. Vlastně stejně teď mám hlavně potápkový období.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jak píše kolega. Jsem vlastně v údivu, že nikdo z milovníků malých ciferníků neřeší čitelnost. Sám brýle nenosím, ale určitě to přijde. Jak to řeší? Nosí lupu, nebo si vyfotí čas na mobil a pak zvětší fotku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nevím. Jak jsem viděl věkový průměr na srazech, tak bude stačit lehounké přítmí a 75% lidi nic neuvidí.:D Věk nezastavíš.

Asi jsem moc náročný na čitelnost, tím se omlouvám za rozpoutání této diskuze.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daemone, tvoje vlákno sleduju, stejně, jako tanovo, hezký cestopisny materialy, opravdu se člověk dozví spoustu věcí. Chápu Vaše nadšení pro tendle model Mido, ale jako fakt do kila, ani za kilo nic lepšího není? Jako tím kremikem? Nebo keramickou lunetou? Heliakem a vodotěsnosti? Já se jen ptám, pac, nezlobte se, mi to připadá, jak před lety proklamovana nesmrtelnost a nepřekonatelnost  Damasko. Jakože stejný dogma. Já Mido měl, jinej model, jsou to fajn hodinky. Chápu, že je máte rádi a nosíte je, ale tydlencty řeči mi připadaj takový divný, pac v první řadě se mi ty hodinky, než je budu hodnotit, musej líbit. Tak trochu modla, co? No Flame.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, je 23.30 a ve tři vstávám do roboty. Zkusím to nějak vysvětlit i když mi to zrovna už dvakrát nemyslí. Díky, že Tě Villaine naše vlákna baví. Každý máme nějakou představu o hodinkách. Jak by měly vypadat, jak by měly být postavené, co by měly umět a kolik stát. Sleduješ všechny možné značky, levnější i ty hodně drahé. A stále nic, co by v sobě snoubilo většinu z těchto vlastností. A pak najednou přijde značka od které to vůbec nečekáš s hodinkama, které splňují skoro vše co chceš a za cenu, že by Tě ani nenapadla. Velikost, Si, délka nátahu, keramika, čitelnost, lumi, plný dýnko, vodotěsnost, posuvná extenze, dobrý zpracování, slušná značka. Co jsem nedostal? Day, ale mam navíc zamykací lunetu. Heliák jsem nechtěl, ale nic není bez chyby. A musíš to brát trochu s nadhledem, modla :) , prostě Dycky Mido!  :) ...jsou to jen hodinky neee ;)

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn, jsem rád, že si rozumime, pac pár stránek zpět si tohle už řešil a mne to přijde černobílý, sorry. 

Chápu, že každej má nějakou metu, ideál, dneska se tu řešila Doxa SUB, což ve finále taky není žádnej zázrak, ale ta historie je to, co ty hodinky prodava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych nemusel řešit finance, mám toho doma do kila hromadu a přes kilo ještě víc. Musim, takže nezbývá než se pokusit vybrat si pro mne ty co nejvíc vyhovují mojim představám. A to je vlastně i špatná zpráva pro ty, co Mido zrovna moc nemusí a přesto navštěvují mé vlákno, což mě těší. Teď tu bude Mido přece jen častěji. Ale v hlavě mám hodinek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ránko přeji. Asi se čeká, že také přispěji k diskuzi. Pokusím se popsat proč právě Mido 600.
Po prodeji Seiko MM jsem hledal náhradu. Tento nástupce měl být z ligy plnotučných potápek. Nehledal jsem co nejmenší lug to lug, nic do 40mm a výškou např. do 13mm. Chtěl jsem chlapácké potápky. Měly to být hodinky od tradiční firmy, které budou mít technické vymoženosti, budou cítit na ruce a budou se mi líbit. Historii modelu, nebo jeho slávu jsem nedával jako prioritu. (přitom historie diskutovaného modelu je poměrně zajímavá). Komerční úspěchy, nebo počet prodaných kusů ve světě, mě až tak nezajímají.
No, tyhle Mido vše výše uvedené mají. Jednotlivé technické vychytávky uváděl Démon. Přiznejme si, kolik značek v této cenové relaci to má? Nebyl by problém být kousavý, ale proč? S tim co písal Démon, souhlasím. Toto bylo jen doplnění subjektivních pocitů. Hezký den přeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, prostě každej má na těch svejch něco nej, co mu sedí, baví a vyhovuje. Ti tragičtější je ještě nenašli, ale i to je fajn. To hledání, bloudění. Hlavně se to nesmí brát až moc vážně. Teď teda myslím hlavně to, co tu občas v nadsázce plácnu. Ale stejně, jsou super. Jsem zvědav, co budu a jestli vůbec ještě budu, psát za deset let :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, villain83 napsal:

Daemone, tvoje vlákno sleduju, stejně, jako tanovo, hezký cestopisny materialy, opravdu se člověk dozví spoustu věcí. Chápu Vaše nadšení pro tendle model Mido, ale jako fakt do kila, ani za kilo nic lepšího není? Jako tím kremikem? Nebo keramickou lunetou? Heliakem a vodotěsnosti? Já se jen ptám, pac, nezlobte se, mi to připadá, jak před lety proklamovana nesmrtelnost a nepřekonatelnost  Damasko. Jakože stejný dogma. Já Mido měl, jinej model, jsou to fajn hodinky. Chápu, že je máte rádi a nosíte je, ale tydlencty řeči mi připadaj takový divný, pac v první řadě se mi ty hodinky, než je budu hodnotit, musej líbit. Tak trochu modla, co? No Flame.

 

Tak, ony ty ocean stary mají kromě všech zmíněných parametrů i docela dobré zpracování, včetně tahu, a k tomu ani nejsou úplně hnusný.

Takže mi to porovnání s Damaskem nepřijde úplně fér.(smajl)

Mám divery asi osmery a Andrej říkal, že venku ještě není bezpečno, tak teď nepřikupuju, ale jiskra skočila hned a zatím to pořád hoří, nebo podoutnává..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...