Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Právě to teprve osahávám. Jj, náhodně vybraná krátká trasa. A dobrý. Na poměry tohoto typu hodinek. Není to plnotučná navigace, ale má pro mne využití. Třeba je super, že mě to nanaviguje zpátky k autu někde v Horní Dolní, nebo třeba v Berlíně. To bych i využít mohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ještě, že na ně nemám ruku:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Daemonultimate napsal:

Máš Mida, takže máš. Maj bejt na ruce velký, protože jsou velký. Má to spoustu důvodů.

Já vím, ale ty máš o něco větší pazouru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, nač pospíchat. Jsou i jiné radosti a potřeby, než hodinky. Já ani nehledám, jen si přeji, aby nepohřbili Frogman. A Mudman by mohli vylepšit, ta verze bez rc, je jak holátko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Daemonultimate napsal:

Frogmana drží nad vodou jen měření hloubky, to by stačilo hodit na Renge, vylepšit hlasitost budíků, zvládnout lepší navigaci a přidat víc notifikací no a maj to v top pod jednim sklem :)

Tak jako teoreticky jo, ale já bych raději to F:D. To samy Mudman-verze s rc, se mi libí tvarově více, než původní R. 

Ale koukám, že si stále hraješ:thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně i tak to byly velice přesné hodnoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rangemany jsou skvělý. Ale abych jen nechválil, mají i své mouchy. Ty se snad povede vyřešit příští verzí. Na nějaké se podíváme.

Jestli chcete u tohoto typu hodinek používat budík, zapomeňte na tento model Rangemanů. Budík i upozorňovací tóny jsou tak tiché, jak to jen jde. Zřejmě je to dáno opravdu robustní konstrukcí pouzdra, snad bylo úmyslem konstruktérů nevzbudit i spící hlídku nepřítele. Ale od toho mají hodinky mod letadlo. 

V případě, že jste rádi informováni o změnách tlaku vizuálně i zvukově, hodinky se vám při tomto nastavení nepodaří spárovat se satelity pro ruční aktualizaci času. Navigace ale normálně funguje a funguje mi i automatické spárování.

Navigace by mohla být plnotučnější. Pro její použití potřebujete předem cíl trasy vytvořený aplikací v mobilním telefonu.

I přes to, že naměřené hodnoty jednotlivých aplikací jsou na hodinkách jedny z nejpřesnějších, budou se přece jen trochu rozcházet.

Když ale mám zhodnotit hodinky jedním slovem jako celek, napadá mě jediné: super. Robustnost podtržená kalenými imbusy, ovládací prvky, konstrukce pouzdra, sklo, technologie a td. až k uhlíkovým vláknům z nich dělají perfektní nástroj, který vás ničím neobtěžuje, nic nevyžaduje a je připraven kdykoliv sloužit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poctivě jsi to sepsal, které hodinky jsou ale dokonalé? Pokud jsou to mušky, tak pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...