Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A nyní již rovnou do podzemí zámu

Jedná se o uměle vytvořené jeskyně pod zámkem z počátku 18. století. Pro svůj žalostný stav byly grotty pro veřejnost téměř třicet let uzavřeny. V roce 1998 bylo přistoupeno alespoň k částečné rekonstrukci a jeskyně byla znovu zařazena do prohlídkové návštěvnické trasy. Šlo zejména o restaurování barokních kašen a změny jejich napájení vodou. Bylo nově nainstalováno i osvětlení jednotlivých kašen. www.zámek ploskovice

 

IMG_20200530_190331.jpg

IMG_20200531_075140.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porovnávám s dnešní dobou, tu pověst o loupeživém rytíři. Pojďme poctivě konstatovat, že ty pověsti jsou v tomto ohledu stále živé. :D Teda jen místo loupeživého rytíře, je to tmavá postava. Přepadá i jezdce (motoristy) a nože? Ty jsou stále v kurzu. :D Ty mi dáváš, to je boží!

Teď vážné, jo? To podzemí je nejlepší, ale navrchu by se dělaly bezva mejdany.:thumbsup_anim::notworthy::D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O jednom bych věděl.:ph34r::bag:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zvědavý, jak dopadneš. Jak mám dvoje a ty maji to hodinové pípnutí, tak už vím, kolik mi udělají za den. A které jsou přesnější.

https://plzenoviny.cz/zahady-kolem-nas-proklety-statek-pohadka-a-jeho-zbozny-najemnik-vrah-roubal/

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi na to lépé, jak já. Ale rc, to vždy srovná.:D Protrek, za tři roky 0.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jestli máš Protreky bez rádia, je to obdivuhodný výkon, jasnej Guinness :) jenže...já vim, že mají.

Dobrej tip s tím stavením ;)

Pár fotek na rozcvičku a pak už směle tam co stojí: Co jste vy, jsme byli my a čím jsme my budete i vy. I když zas taková pravda to není, většina z nás se v prach obrátí.

 

IMG_20200606_222807.jpg

2020-06-06-19-28-41.jpg

IMG_20200606_223006.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi byl na hřbitově? Takové nápisy jsou při vstupu na hřbitov.

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky super a ta druhá fotka je boží. Jo, to stavení by stálo za omrknutí. Je to ale z ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se podíváme na Mělník, ale budeme se soustředit na jediný objekt a to na místní kostel ležící nad soutokem Labe s Vltavou.

Pod presbytářem chrámu sv. Petra a Pavla zaujímá prostornou kryptu kostnice, která je jednou z nejzajímavějších v Čechách. Jako kostnice sloužila asi od poloviny 15. století do roku 1787. Do dnešní podoby ji po odborném zkoumání upravil univerzitní profesor Jindřich Matiegka, zakladatel československé antropologie. Kosti a lebky jsou srovnány do obrazů kotvy, kříže a srdce – symbolů naděje, víry a lásky. (Ticmelnik.cz) Údajně je zde 10-15 tisíc ostatků zemřelých.

 

2020-06-07-08-20-52.jpg

2020-06-06-19-32-09.jpg

2020-06-06-19-34-15.jpg

2020-06-07-08-23-42.jpg

2020-06-07-08-29-32.jpg

2020-06-07-08-27-19.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...