Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Dobré toulání, skoro bez lidí! To je značka ideál.:guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je fakt, že mi lidé poslední dobou dělají radost.:D Timer je super, ale já raději použivám stopky, nejsou tak omezující. Co G, narazil jsi na nějaké?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Timer je stejně omezující jako doba placeného parkování. Akorát jsme odjížděli a za náma ten auťák co bonzuje parkovný. Géčka ne, byli jsme tam pozdě a nebehali po krámech. Dnes odpo obchoďák, tak tam. Ale všechno známe a já nic nehledám, tak jen tak na kukačku ze zvyku. Pak k tátovi a večer koupání. Prodloužený vikend je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde jsi byl na ty Gečka? Užívej vody!

Přívěsek na klíče mám od Fjallraven, ale karabina od Mammut by se také hodila.:D Takhle se nakupuje, když jeden nepotřebuje peníze na automaty (hodinky). :guitar:

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nevypadá zle, určitě bych ho využil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fotka z netu, v reálu je hezčí. Jen chvilku mě držela myšlenka koupit si hodinky, třeba ty tvoje Tano. Jenže co s nima? Nic. Tak mě to zas hned pustilo. Za tu dobu co jsem OWG bych protočil tak čtvero mechanik. To nakupování mi chybí, ale jinak max spokojenost přetrvává ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda OWG nechci být. Oni neexistují jedny hodinky na všechno. A tak hledám 3-4 do party, okruh se zužuje a tímto se to celé uzavře. :D 

Jedno vím jistě, mechaniky nechci ani za půlku. Z toho jsem už vyléčený a takovou úlevu co pociťuji.:guitar:

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to beru, jen za sebe říkám, že to tak nechci.:rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se pojedu podívat na ty Tvoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se nenech hned v prvním kole zastrašit velikostí:) Já bych vyměnil navigaci za několik jinejch funkcí, nebo jejich úpravu. Ale to už jsme si všechno napsali. Jestli se chceš zasmát, vyzkoušej budík :) V globálu mi ale nic jinýho víc nevyhovuje. Jsou super a bavěj mě jako první týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle pracovní fotky mají něco do sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...