Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Komu do rána nestačí vyschnout spocené nebo mokré boty, tomu doporučuju Batavan 3in1. Celej život a je mi 52, jsem něco takového hledal. A úplnou náhodou našel. Pár hodin přes noc a boty jsou úplně suchý, krásně provoněný. Ta vůně se nemění v zápach jak u většiny přípravků. 

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale čte, dost dobrý fotky z roboty! A -7 je skoro ideál :D

Ty budovy a nástroje z výprav jsou zajímavější, než hodinky.  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobře, že jsi komplet. Já stále doplňuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano, to je nekonečný příběh. Já taky budu doplňovat, teda hlavně oblečení. Ale zimní, jarní a podzimní mám komplet, na léto mam nějaký trika a lehký tepláky, kraťasy na výpravy nechci. Chci vybrat slušný ponožky, ale ne dávat 500,- a víc za jedny, když potřebuju 7x letní vysoký, 7x podkolenky přechodový a 7x super zimní. Teď mám komplet všechny sady, ale postupně půjdu do lepších. A možná si pořídím druhý vysoký boty. To ještě promyslím, už takhle potřebuju jeden pokoj na vsechny ty krámy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá, jako by jsi se připravoval na akolypsu 😄

 a přitom dnes pohoda, stačilo si otřít sníh ze dveří, aby mi nespadl na sedačku, otočit klíčkem a čtvrt století staré volvo se postaralo o ostatní, včetně toho, že mi vytáhlo služebák ze závěje a pak šlo zase spinkat a já vrčel ve služebáku do práce 😄

S ponožkama si užiješ. Když už jsem našel  " ty pravé ", tak jsem si potmě ráno prohodil pravou a levou a následující dvě hodiny trpěl jako zvíře 😞

držím palce, a už sem zase pověs nějako fotku se sluníčkem, je ho potřeba 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V -16 :thumbsup_anim: , pecka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohužel zase jeden den v zasněžených lesích a skalách za námi. Počasí bylo super, sluníčko a jen -4. Zase jsem tahal svoji plnou výbavu. Kdyby někoho zajímalo proč, tak to má víc důvodů. Mám rád všechno, co by se mohlo hodit u sebe. Přece jen se toho navyvádim až dost a pak se může hodit každá maličkost. Potom, rád udržuju svojí kondici. A taky jsem na tom samozřejmě fyzicky líp než paní a těch 25kg trochu ubírá v rozdílu. A včera došlo i na Specnaz lopatku od Cold Steelu, makala, až jiskry létaly. Byl to vydařený den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...