Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 53 minutami, Daemonultimate napsal:

Přeruším putování Táborem a hodim sem pár fotek z dneška. Parádní graf na hodinkách odpovídá situaci na obloze. Teplota ne, musel bych hodinky na pár minut sundat z ruky.

 

2022-01-08-12-07-31-010.jpg

2022-01-08-12-05-19-850.jpg

2022-01-08-12-10-18-317.jpg

2022-01-08-12-03-49-775.jpg

2022-01-08-11-59-30-492.jpg

2022-01-08-12-01-38-246.jpg

2022-01-08-11-58-07-813.jpg

Moc hezký, líbí se mi jak ZT, tak i Kershaw.  Akorát tolik nožů najednou, není to zbytečný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, posmourny napsal:

Moc hezký, líbí se mi jak ZT, tak i Kershaw.  Akorát tolik nožů najednou, není to zbytečný?

Díky :)

Je to zbytečný. Do tý doby, než něco z toho potřebuješ. To ve smyslu třeba tý tlačný dýky snad nenastane nikdy. Zvlášť když jsem 5 let boxoval a dvacet let dělal karate. Ale, mne to prostě baví, baví mě to nosit, střídat, trénovat rychlost a td. Prostě mě to moc baví ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mám sebou když mám výbavu samozřejmě i pevnej nůž, pilku, sekeru, lopatku, lana...to je jen začátek. Rád se trápim a tahám toho na sobě co nejvíc. To mě pak teprve baví běhat do kopců i boj se změnou těžiště. Mám cca 105kg a když na sebe navěsim dalších cca 35kg, začíná pro mne teprve ta správná zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrátíme se do města Tábor s dalsí historkou:

Oblíbeným místem, kde každý Táborák může uniknout hluku města, je les Pintovka. Jméno údajně dostala po Havlu Pintovi, který v roce 1420 o Velikonocích bojoval proti Táborům na tvrzi Sedlec. Táboři tenkrát všechny pobili, kromě šesti mužů. Zachránit se mohl ten, kdo zabije zbylých pět. Havel Pinta vyskočil a svým spolubojovníkům setnul hlavy. Za svou proradnost po smrti jezdil po Pintovce v ohnivém kočáře. V Táboře skutečně žil v patnáctém století Vaněk Pinta, ale jestli bojoval v Sedlci, se neví. První zmínky o Pintovce jsou z roku 1444. (e15.cz)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...