Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Dnes mě potěšilo nečekané seznámení s kolegou z fóra. Ani na pověstnou ,,kozu" nedošlo, stačilo se jen zmínit...máte hezký hodinky :) Tímto kolegu ještě jednou zdravím, máš po čertech hezký hodinky ;)

Jen ta rychlá fotka na sluníčku moc nevyšla. Škoda :(

IMG_20210913_152743.thumb.jpg.b91237a4665919ee9e4c53dda050bc11.jpg

 

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tisíce skalních věží, kouzelná příroda a výhledy, ze kterých se vám bude tajit dech. Jakmile vstoupíte do národní přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály, ocitnete se ve zcela jiném světě. Takovém, kde nejvyšší věž Milenci sahá až do výšky 81,4 metrů a odkud padá z 16 metrů působivý Velký vodopád. Objevíte uličku úzkou pouhých 50 centimetrů i malebné jezírko s průzračně čistou vodou. Přijeďte objevit krásu přírody, která vám učaruje na první pohled.

Tolik oficiální stránky o tomto turisty oblíbeném místě. Dodám několik vlastních postřehů. Na tomto místě najdete opravdu krásný kus přírody, ten je potřeba chránit a to přináší své ,,ale".

Před návštěvou si rozhodně zarezervujte elektronické vstupenky i parkoviště. V turisticky vytížené době se tak vyhnete nemilému překvapení, až na místě zjistíte, že nezaparkujete a ani nemáte šanci se dostat dovnitř. Tak moc tu bývá narváno. Také jestli se tu plánujete zdržet, využijte toalety před vstupem. Uvnitř je totiž nenaleznete. Přitom se musíte zdržovat pouze na vyznačených cestách. Také si nezakouříte. Nad tím vším bdí bdělé oko ochránců parku.

Stojí to vlastně vůbec za to? Stojí, jak se říká vidět Neapol a zemřít. V tomto případě u mne platí ,,a již se nevrátit".

K fotkám: opravdu nechápu, jak se mi povedly prakticky bez lidí :)

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to naštěstí nevnímám. V posledních letech trávím ve Varech část dovolený a stále mají pro mne nádech něčeho výjimečného. Mám to tak už od dětství, tedy kolem padesáti let. Jezdíme tam do různých hotelů, většinou jsou to čtyřhvězdy i pěti se najde a spokojenost včetně stravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O ubytování nešlo, tam je to, až na vyjímky - majitel rusák, málo parkovacích míst, v pořádku. Stravu si umím vybrat tak, jak mám náladu. Spíš šlo třeba o to, že při poslední návštěvě už si nebylo v 8 večer kde dát skleničku, že centrum mimo kolonádu je rozbité, že obchod otevře až v 10, prodejce je nepříjemný až na střechu a při útratě 8 litrů za kávový servis požaduje platbu v hotovosti - prostě spousta drobností, které to kouzlo kazí 😞 A pravda, jsem starší a vytáčí mne věci, které jsem dřív nevnímal 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbý, že Tě rozhoděj takový věci. Že majitel je z Ruska, to nebudu rozebírat a nic s tím neuděláš. Parkovací místo si vždy rezervuju a platím zároveň s hotelem. Kde dnes není problém s parkováním, možná někde v Horní Dolní, ale tam zas nic neni. V 8 večer a daleko později si tam dám nejen skleničku, ale i večeři. V centru i blízkém okolí. V kolik otvírají obchody vůbec neřeším, půjdu tam až otevřou. Nepříjemného prodejce okamžitě opouštím i kdyby nabízel já nevim co, na netu je to stejně levnější i když mě takovej nákup netěší. Prostě mě na dovolený jen tak něco nerozhodí a když už jo, řeším to hned a na místě a netrápim se tim. Ber to s nadhledem jako ,,za mlada"  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...