Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nech­me stra­nou sta­ros­ti, je tu do­ba ra­dos­tí.

Od­špun­tuj­me lah­vin­ky, pak ať se zpívá, sla­ví, v no­vém ro­ce štěs­tí, zdra­ví pře­je Pavel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Mido jsou stejne super, ze ?

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak :box: :clap: :box:

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej do kila :-) to zase brzdi, já ty hodinky v ruce měl. Je to lehce inspirované Planet Oceany. Font Helium Valve je úplně nepochopitelně příšernej. Nesmyslná luneta a třeba dýnko, to se nemůže provedením rovnat ani s téma Wardama, ale to by jsi měl vědět když jedny máš doma. S tím zpracováním a srovnáváním s hodinkama do kila jsi mě ale rozesmál :-) to se Ti povedlo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že jsem přispěl k tvé dobré náladě podpořené těma názorama cos napsal. A to jsem Tě měl za člověka, co se v hodinkách vyzná. Jedinej mesmysl, kterej tam je, je jiný zpusob cejchovani lunety. Ale nesmysl, podle čeho, podle zajetých kolejí. A s tim dýnkem jsi teda ulítl. A Planet Ocean? Ja je měl. I kdyby na tom bylo jen trochu pravdy, což není, vůbec by mi to nevadilo. Jsou to přece krásný hodinky za stopade ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Detaily si jistě najdeš, tak jen v kostce. Ve strojku, v konstrukci a v materiálech. 

 

Tak som si niečo o nich naštudoval, ale veru že by to boli naj hodinky do kila, to podľa mňa ani v najmenšom. Sú adekvátne cene.

 

Strojček:

základ ETA 2824-2, zvýšenie rezervy znížením frekvencie na 3Hz + silicon hairspirng. 

 

Konštrukcia:

Tuto veru neviem, čo si pod tým ty predstavuješ, podľa mňa tu nie je nič zvláštne oproti iným hodinkám

 

Materiály:

úplne rovnaké ako aj u iných hodiniek tejto cenovej kategórie. 

 

Spracovanie:

Puzdro u C60 Mk3 je ďaleko prepracovanejšie

 

Takže za mňa to nie sú špatné hodinky, ale s cenovkou do tých 1500?. Na vyššie zaradenie podľa mňa nemajú. Samozrejme toto je len môj osobný názor a ani v najmenšom ťa nechcem nijako uraziť alebo dehonestovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...