Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Kluci, já se na ty "nejlepší potápky do 100k" chci podívat - kde je v Praze maj, nevíte? Nechci si je koupit (nedávám tu ocucanost plastickýho loga na cifru - sorry, Daemone, to už by bylo lepší jen kvalitně tištěný), spíš mě zajímá zpracování pouzdra, povrchovka a celkovej dojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kdepak tištěný, s tim na mne nechoď :)

Zkus to v Pařížský, ale obávám se že nikde. To zpracování je úplně normální. Když Ti na ně hodim znak Omegy a podle toho nacenim bude to ok. A pamatuj, kdo nenašel skrytou ostrou hranu na sponě, ten je nikdy v ruce neměl :) Je jak břitva, to je kvůli sebevobrane ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavle ve všem souhlasím, jen v jednom ne. Ty zásluhy že je máš jsou jen a jen na tvé straně.

Jo mám je proto, že se mi líbí, ale díky tvým fotkám jsem se k nim dostal.

 

Kluci, já se na ty "nejlepší potápky do 100k" chci podívat - kde je v Praze maj, nevíte? Nechci si je koupit (nedávám tu ocucanost plastickýho loga na cifru - sorry, Daemone, to už by bylo lepší jen kvalitně tištěný), spíš mě zajímá zpracování pouzdra, povrchovka a celkovej dojem.

Já jsem nenapsal , že jsou nejlepší, ale že srovnání s hodinkami za kilo může být. Mají je v Carollinum, tedy když jsem tam byl naposled tak je měli. To logo mě na fotkách taky trochu štvalo, ale ve skutečnosti to jde.

Upraveno uživatelem pavel23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carollinum - super. Mrknu na ně, děkuju. Jinak teda dokonalejch potápek je strašně málo, v jakýkoliv cenový kategorii. A ty dokonalý mají často nějakej subjektivní "problém" jenom pro mě... výška, malá velikost, WR pod 150, nebo plastový sklíčko... to jen na vysvětlenou k mýmu kritickýmu postoji :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clovek si odskoci na par desitek hodin do roboty a tady to tak zije :D

Chlapi, kaslete na osobni vypady, jsou to jen hodinky. Vsichni je mame tady na foru hezke, ne? :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave proto, ze jsem byval vic radikalni, vedlo to akorat do prd...

Kazda hadka tady stejne nikam nevede, kazdy ma svuj nazor a ten druhy ho nepresvedci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clovek si odskoci na par desitek hodin do roboty a tady to tak zije :D

Chlapi, kaslete na osobni vypady, jsou to jen hodinky. Vsichni je mame tady na foru hezke, ne? :clap:

 

Celé toto vzniklo ohľadom tohto výroku:

 

"Vzhledem ke strojku, konstrukci a materiálům jedny z nejlepších mechanickejch potápek do kila (a jiný mě nenapadaj), jenže kolik stojej  :) "

 

Hlavne teda toho "do kila" čo sme troška zo Shewcza rozporovali a možno sa to troška zvrhlo  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daemonultimate:super fotky, jen tak dal kamarade :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradni vylet, ta cervena koule je bozi.

Zaujalo te neco v Koscomu, nebo jsi se najisto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl to fajn den, pani se hodinky taky libej, tak pohoda.

Samozřejmě by se našly kousky co mě bavej, nový i starší modely, ale za rakety. Z toho normálního zas jen to, co už dřív. Aikony v chronu za cca 75. Ale nemaj lunetu. Pak něco v bicoloru od Tudoru za kilo, taky bez lunety a zřejmě podle ceny jen potah. Z potápek vůbec nic. Vzdycky jsem se podival na ruku a bylo po vymejšlení proč kupovat to či ono. A to jsem nemusel studovat žádný detaily, protože je znám. Líbí se mi hromada hodinek do 150, ale rozum naštěstí vítězí, protože já si žádný rozmařilosti dovolit nemůžu a ani nechci. To by musela bejt bomba šitá na míru. Ale stejně nevim, co bych si vymyslel jinýho. Po čem rozum touží mám a srdce chronomaniaka touží po tom co nemá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...