Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Daemonultimate: tak se neda nic delat, treba casem dostanou poradnou varku, pro tebe.

 

pavel23: paradni Mido, ty uz jsem nekde videl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano díky. Jasně ,že jsi je někde viděl no přeci  v tomhle vlákně. :clap:  A já se k nim dostal díky Daemonultimate  a jsem rád. Na fotkách mě nebraly tolik  jako když jsem je viděl naživo. V Jihlavě jsem je byl omrknout a byla láska na první pohled. Hned jely se mnou domů. Ve skutečnosti jsou nádherný aspoň pro mě a to už jsem vyjednával cenu na Omega PO  43,5mm. Ty mě taky hodně berou, ale manželku méně a já jsem rád , že tolik neutratila. :angel:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a pak že to nejde srovnávat :)

Jasně Omega je Omega, ale tohle neni vůbec špatný. A jak už jsem psal, s cenou u mne rostou nároky. Nemáme to lehký. Těma Mido opravdu padlo vše co nemá inhouse. Ale třeba se něco vyvrbí. Původně jsem to čekal od Hamiltonu, ale skupina pustila Mido. Tak snad teď...Hamilton, Tissot, Certina. Ale zatím nic. Ball, základní Tudor, základní Breitling, všechno se mi líbí, ale nenašel jsem se v tom. Nejblíž jsou tak ty Seamastery, ale o co víc mi dají v pocitu značky, o to víc si vezmou z peněženky a stejně to nebudu mít všechno tak hezky pohromadě. Každej z nás to vidí jinak a to je vlastně dobře. Já prostě takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, moc pekne hodinky, gratulace!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Tano. No to je jak jsem psal, aby se chronobundus nažral a rozpočet zůstal celej. Této řadě Citizenů jsem se dlouze vyhýbal. Připadaly mi kostrbatý, dětský hodinky. Najednou se to otočilo. Připadaj mi stejně, ale líbí se mi to. Přesnost parádní, lumi viz Seiko, stroj bez hackingu pro nadšence. Ale zastavit vteřinku protitlakem je lehčí než u SKX.

Luneta...chod divnej, ale přesnej.

Korunka umístěná na hov.o nejsem levák, ale zvládám to :)

Minerál je ostuda. Ale u hodinek třídy cenovky úplně dole a tool stylu... Ale i tak kvůli němu Citizen nenávidim :) jsou schopný ho narvat i na hodinky za 15 talířů.

Celkově ok a na gumě super. Povidaly mi, že už se tesej do moře, no to si ještě pockaj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze jsi k nim hodne kriticky :D

Za tech par korun co stoji, si s nima uzijes kopec srandy. Na rovinu, tech dobrodruzstvich, co zaziji, kam se hrabou hodinky za 100, co by jsi fotil jen na ruce, nebo polstarku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych rekl, ze jsou tak akorat.

Hele, kazdy to mame jinak, nekdo preferuje mensi a nizke hodinky, nekdo ma rad tooly, dalsi holduje citelnosti a treba Franta Flinta uprednostnuje znacku, nebo pribeh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradni zastavenicko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...