Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Vlákno na pohodu, pěkné fotky, vtipy a parádní postřehy z cestováni. Co víc si přát?:guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Super, podobnou kalkulačku má táta. Jen je solární.:thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle není. Již tenkrát Casio dělalo programovatelnou kalkulačku na dva programy a s vědeckými funkcemi. Dostal jsem ji, když mi bylo třináct :) A dnes? První hodinky na světě, jejichž solární energie napájí i GPS s navigací. A mezi tím? Tři solární kousky od Cásia. Nej z nich byly Divers Oceanusy.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou ze zámku Stránov. A co by to bylo za návštěvu bez pořádné historky. Tak proč nezačít rovnou tou, co vypráví místní kastelán.

Éru dětského domova na Stránově poznamenala i jedna tragická událost. Jednu holčičku tu prý za trest zavřeli v koupelně a potom na ni zapomněli. „Jmenovala se Veronika a ráno ji našli dole u zámecké zdi mrtvou. Zda vypadla, nebo vyskočila, se přesně neví. Vychovatelka, která ji venku našla a zakrvácenou přinesla dovnitř, se prý zhroutila a skončila na psychiatrii,“ upřesňuje kastelán.

Jeden z bývalých chovanců mu zase líčil, jak moc se bál do sprch, umístěných v zámeckém sklepení, v místech, kde byl také malý bazén a sauna.

„Tenkrát mu prý byly asi čtyři roky a místnosti s úzkými zamřížovanými okny mu naháněly hrůzu. Ani dnes, ve svých pětačtyřiceti letech se tam neodvážil. Říkal, že z toho má trauma a jako malý si prý už několik dní před sprchováním kousal nehty. Na chodbě prý byla navíc zazděná nožička od panenky a vychovatelky dětem líčily, že se tam zazdívají zlobivé děti,“ tlumočí vzpomínky bývalých chovanců kastelán. Nejstarší kluci se prý i přes zákaz po točitých schodech dostávali na původní gotickou věž.

„Jednou tu byla na prohlídce zámku s partou turistů jedna průvodkyně, která odmítla sejít do sklepa. Úplně se rozklepala, tvrdila, že je tam negativní energie a zmizela ze zámku. Pak mi napsala mail, ať kvůli té negativní energii do sklepa vůbec nechodíme,“ dodává kastelán. (Ahaonline)

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vyprávění nemá chybu, fotky to jen podtrhují. Mám dotaz, jak jsi udělal tu fotku, šestou od začátku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) děkuju, kdepak, ty Tě z té vody vytáhnou ;) maj jenom asi 145g ale průměr 60 a výšku 20. I přes tato čísla jsou na ruce opravdu pohodlný, vůbec o nich nevím. Což je zase změna, Mida maj asi 220. A každá změna na ruce je fajn. Jsou fakt dobrý, maj chyby, ne že né, ale jako celek jsou bezva. Ale aby to fungovalo, chce to ruku tak 19 a vejš. Teď mi neotéká, tak mám tu dolní hranici, ale až budou vedra a ruka až 22, bude to super :)

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Daemonultimate napsal:

Díky Tano :) ta je ofocená z dronu ;)

Já si říkám. Projel jsem okolí na snad všech druzích map, vč. 3D.  Kdybych se rozkrájel, tak jsem nenašel místo (na zemi), ze kterého by to šlo nafotit.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to zmáklé, to jsou Neratovice, že?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...