Jump to content
Daemonultimate

Daemonovo Time is Life

Recommended Posts

A nyní již rovnou do podzemí zámu

Jedná se o uměle vytvořené jeskyně pod zámkem z počátku 18. století. Pro svůj žalostný stav byly grotty pro veřejnost téměř třicet let uzavřeny. V roce 1998 bylo přistoupeno alespoň k částečné rekonstrukci a jeskyně byla znovu zařazena do prohlídkové návštěvnické trasy. Šlo zejména o restaurování barokních kašen a změny jejich napájení vodou. Bylo nově nainstalováno i osvětlení jednotlivých kašen. www.zámek ploskovice

IMG_20200530_190331.jpg

IMG_20200531_075140.jpg

Porovnávám s dnešní dobou, tu pověst o loupeživém rytíři. Pojďme poctivě konstatovat, že ty pověsti jsou v tomto ohledu stále živé. :D Teda jen místo loupeživého rytíře, je to tmavá postava. Přepadá i jezdce (motoristy) a nože? Ty jsou stále v kurzu. :D Ty mi dáváš, to je boží!

Teď vážné, jo? To podzemí je nejlepší, ale navrchu by se dělaly bezva mejdany.:thumbsup_anim::notworthy::D.

O jednom bych věděl.:ph34r::bag:

Tak jsem zvědavý, jak dopadneš. Jak mám dvoje a ty maji to hodinové pípnutí, tak už vím, kolik mi udělají za den. A které jsou přesnější.

https://plzenoviny.cz/zahady-kolem-nas-proklety-statek-pohadka-a-jeho-zbozny-najemnik-vrah-roubal/

Edited by tano

Tak to jsi na to lépé, jak já. Ale rc, to vždy srovná.:D Protrek, za tři roky 0.

Edited by tano

No, jestli máš Protreky bez rádia, je to obdivuhodný výkon, jasnej Guinness :) jenže...já vim, že mají.

Dobrej tip s tím stavením ;)

Pár fotek na rozcvičku a pak už směle tam co stojí: Co jste vy, jsme byli my a čím jsme my budete i vy. I když zas taková pravda to není, většina z nás se v prach obrátí.

IMG_20200606_222807.jpg

2020-06-06-19-28-41.jpg

IMG_20200606_223006.jpg

Edited by Daemonultimate

Ty jsi byl na hřbitově? Takové nápisy jsou při vstupu na hřbitov.

Edited by tano