Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

:notworthy:, kolik vteřin to svítí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Můžu nastavit 1 nebo 3, mám 3 a to je až až. Polohový automat mám vyplej. Ale bejt po mém, je tam světelný senzor v kombinaci ze zaplým polohovacím automatickým rozsvěcováním a je to dokonalý. Jenže...ten senzor by velmi pravdepodobne spouštel osvětlení daleko dřív, než okolní světelnost vyžaduje, takže je to v momentálních technických možnostech stejná chujovina jako třeba aby měly stěrače :)

Super věc jsou ale stopky, které umí běžet na pozadi. Zapnu si stopky, když třeba zaparkuju auto na placenym P, přepnu na normální zobrazení času a stopky stále jdou. Kdykoliv se můžu podivat, jestli jsem neprekročil čas parkování. To bude asu funkce na všech Gé digi a je super. Ale...mohlo by na hlavním displeji svítit malinké S, abych věděl že jedou. Třeba jako když mám zaplé Baro-info upozornění. To ale ruší příjem GPS, což nevěděli ani v Helveti. Stopky frčej na pozadí bez energetických ani jiných technických nároků, takže je to jedno. A zatím nejsem ještě úplnej blb a vim, že jsem je zastavil ;)

Je plno toho co bych na nich upravil, přidělal...ale jedno je jisté: Jsou super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu osvětlení. Na Protrek je možnost 1 a 3 vteřiny, (mám 3). Na žlutácích je možnost volby 2 a 4 vteřiny, (mám 4). Vzhledem k tomu, že oboje jsou super čitelné a oči mám ok, tak světlo používám buď jen pro srandu, nebo jednou za uherský rok. Z tohoto důvodu mám osvětlení nastavené na maximální délku. Automatické osvětlení při otočení ruky mají oboje, ale to považuji za chujovinu-nepoužívám.

U Protrek jsou super stopky, pustíš-měříš a stejně vidíš aktuální čas ve spodní části displeje. Žádné přepínání, ideál. Toto využívám naplno v krytém bazénu, nebo při vypůjčení lodiček, šlapadla atd. 

Zrovna včera jsem byl rád za Protrek. Při cestování mimo Prahu jsem stále používal výškoměr a barometr. Spokojený, jak malé dítě.:rolleyes:

 

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vejškoměr používám málo, to spíš bude sranda až u moře, musí se častěji kalibrovat, aby chodil přesně. Ideálně doma před cestou. Baro mám často zaplé na hlavním displeji a občas zapnu i Baro info signalizaci. Včera jsem dobře využil info západ slunce. A na fázi Měsíce se občas mrknu. Tu mám spojenou s přílivem a odlivem, nastavil jsem si Rovinj, Měsíc je všude stejnej. Už se tam těším :)

Neskutečně si užívám i tu svobodu 7/24 vždy a všude bez obav z ran, magnetismu a já nevim čeho všeho. Je to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě výškoměr používám snad nejraději. Hlavně při cestování terénem, kde se mění výrazněji nadmořská výška. Nedávno, asi před měsícem jsem zkalibroval vše, běhá to slušně. Včerejší měření mělo odchylku 15 metrů, to není zlé.:thumbsup_anim:. A ve výtahu, je to největší sranda. Barometr pouštím je občas. Východ a západ slunce moc nepoužívám, to vidím na vlastní oči.:D Ten druh hodinek a,b,c-to mě fakt baví, asi přikoupím ještě jedny.:guitar:

Vše ve jménu svobody, žádné mávání rukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice vidíš, ale včera jsme se chystali na noční cestování, mrknul jsem kdy zapadá Slunce a hned jsem věděl, že na tu chvili už nemá cenu brát si svůj telefon, protože v noci toho moc neumí a vzali jsme jen telefon tý mojí. No, ale jak jsem potom zjistil, neumí toho o moc víc. :)

K té svobodě...rukou jsem nikdy nemával a kdybych neměl potřebu hodinky střídat, nemusel bych mít ani jeden z winderů. Ty už jsou v krabicích ve skříni. Takže co se nátahu mechanických hodinek týká, neměl jsem nikdy problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já winder nikdy nechtěl a to se nezmění. Nebudu pomocí elektriky roztáčet mechaniky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač se naše pohledy v maličkostech liší, závěrečný úsudek máme stejný. Pěkné fotky a ten graf, paráda!

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :)

To jen dokazuje, jak náročné je vyhovět všem najednou ;)

Ještě k těm stopkám. Reálný čas mi to u nich ukazuje taky, jako ve všech režimech. Ale je dobrý třeba na tůře, ze si měřím čas na pozadí a mám nastaven hlavní displej třeba s ukazatelem tlaku a td. S tím parkovištěm jsem uvedl blbej příklad, tam je lepší Timer.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný. Jo, abych jen nechválil ty P. Jak jsem dal kalibrovat ten výškoměr, tak se mi vymazala nejvyšší naměřená nadmořská výška, které jsem dosáhl. (žádná láce to nebyla, ale..).  No nic, jedu znova.:santa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych raději kopce, teď nemyslim o dovolené. Vlastně v nížině by mně jeblo.:bangin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě že jsou všude kolem nás, třeba Říp, Milešovka všude kam vidim a nebo skoro kamenem dohodim. Ale že bych byl závislej na kopcích, to ne. Jsem mořskej typ a ty skály a hory okolo, super. Nebo tím, že nejezdím po dálnicích si užívám úplně jinejch cest, pohledů a výhledů. Takovej přejezd přes Alpy, to je nádhera.

 

received_1034078280086628.jpeg

received_2129490224039309.jpeg

received_2123502494529065.jpeg

received_311055642780084.jpeg

received_566972937055397.jpeg

received_338909453516824.jpeg

received_243601626351555.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To určitě, tohle je parádička!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá vyhlídka, všem známá, ale super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Tano a když jsme u těch známých míst, presuneme se přes Vltavu na Vyšehrad.

Tři mohutné chrámy, několik kaplí, rozlehlý královský palác, přepychové domy kanovníků a měšťanské budovy. Takto před rokem 1420 vypadal Vyšehrad, než ho vydrancovali Husité. Ti pobrali vše, co mohli. Vyloupili kostely a část jich i rozbořili, některé až do základů. Měšťanské domy byly vypáleny, stejný osud postihl i královský palác. 

Na několik let se Vyšehrad stal jen pustinou, ve které přebývali tuláci a hladoví psi.Většina církevních hodnostářů včas uprchla. Některé cennosti si vzali s sebou, otázkou je co udělali s těmi, které již pobrat Na Vyšehradě je ukryto něco posvátného

Psychotronici, kteří se zajímají o Vyšehrad a chtějí přijít jeho záhadám a tajemstvím, které ukrývá na kloub, zjistili nezávisle na sobě, že pod Vyšehradskou půdou je několik tajných prostor. Jistá psychotronička z Prahy cítila pod povrchem v parku na východní straně od kostela sv. Petra a Pavla přítomnost jakýchsi cenných předmětů a svatých ostatků, jež by se měly nacházet přibližně v hloubce 5-7 metrů. Tyto předměty by měly být ukryty v nevelkých prostorech a vyzařují silnou energii. Na tom se shodl i jiný psychotronik. Jeho pátrání však nabralo konkrétnějšího rázu. Zjistil, že přibližně v hloubce pěti metrů pod povrchem se ukrývají zlaté drobnosti, z nichž nejvíce vyniká zlatý kalich, který byl do podzemí umístěn přibližně okolo 14. století. V hloubce přibližně pěti metrů se mají nacházet zlaté šperky ukryté v kamenné nádobě. Přineseny do podzemí byly okolo roku 1420. Dále se pod povrchem v hloubce šesti metrů má nalézat kovová truhlice se zlatým obsahem. Tento poklad sem měl být přinesen roku 1485.

V hloubce šesti metrů se podle psychotronika také má nacházet okovaná truhlice se zlatými církevními předměty a spisy. A posledním objevem je místo pod povrchem, kde mají být uloženy ostatky panovníka. Ostatky by mohly odpovídat ztraceným ostatkům prvního českého krále a panovníka Vratislava II, který sídlil na Vyšehradě a údajně tu měl být i pohřben v chrámu.

Zvláštní je, že objevy obou psychotroniků se naprosto shodují.Je zcela neuvěřitelné, jak se oba psychotronici, kteří se spolu nikdy nesetkali, nespolupracovali a ani neměli žádnou jinou možnost se nějak ovlivňovat, shodují v nálezech. (internetweek.cz)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...