Přejít na obsah

DAN HENRY Watches


Sacíbagr

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 168
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V rámci microbrands jeden z nejlepších poměrů cena/výkon. Většinou vybírá strojky, které nejsou z hodinarskeho hlediska úplné dno, safir sklo apod. Inspirace historickými modely je jasná, ostatně Dan Henry to nijak neskrývá. Naštěstí si vybírá modely, které nejsou příliš známé a okoukané a zároveň jsou opravdu pěkné a nadčasové. Mám Chrona 1972 a bead blasted provedení tahu a pouzdra,safir sklo,nepříliš obvyklý strojek s alarmem. Nemám výhrad a těším se na další výtvory. Pokud se bude vyhýbat homage Rolexu, tak v rámci hodinové komunity bude renomé Dan Henry jen růst. A ne..fakt to není placená reklama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako rocnik 1970 som ich kupil,skor z povinosti.A celkom fajn.O tom safire mam pochybnosti.Pride mi to skor ako mineral potiahnuty vrstvou safiru..Mozem sa mylit.Kazdopadne som prezul.Povodny remen dost neprijemny,ale vyborny napad so stezejkami.Za tie prachy ale urcite dobry kup...

post-12494-0-50340700-1558517939_thumb.jpg

post-12494-0-51750000-1558518032_thumb.jpg

Upraveno uživatelem svijanskymaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dan-Henry-1962-Racing-Chronograph-12.jpg

 

Tak jsem neodolal a vzal pandy, i když jsem hodně dlouho přemýšlel o modrých. První kvarcky po asi dvanácti letech, za ty prachy... Co si o nich myslíte? :)

 

Edit: https://wornandwound.com/introducing-the-dan-henry-1962-racing-chronograph/

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POCHVALA.

Pánové, musím pochválit přístup p. Henryho. Mám jeho hodinky 1929 a 1970 a stala se mi neuvěřitelná věc: v JEDNOM dni jsem rozbil sklíčka na OBOU!!! U prvních jsem podezíral děti, ty druhé jsem zvládl sám, když jsem při úklidu prásknul rukou o zeď. Tak naštvaný jsem dlouho nebyl....

Napsal jsem Henrymu, co se stalo a kolik by stála oprava. Odpověď - chápu Tvojí frustraci, pošli je do Francie (nějaký hodinář v Bretani) a ZDARMA mi je obě opravil!!! Dneska mi přišly a jsou jako nové. Musím říct, že Dan Henry mi byl už předtím hodně sympatický a tohle mě opravdu nadchlo.

Nosím hlavně 1970 (šedé, 40 mm), perfektně mi padnou a pryž je velmi pohodlná, velká spokojenost.  Navíc ten chlapík je naprostý nadšenec viz jeho stránky www.timeline.watch.

Držím mu palce a opravdu jsem nadšený z přístupu i hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POCHVALA.

Pánové, musím pochválit přístup p. Henryho. Mám jeho hodinky 1929 a 1970 a stala se mi neuvěřitelná věc: v JEDNOM dni jsem rozbil sklíčka na OBOU!!! U prvních jsem podezíral děti, ty druhé jsem zvládl sám, když jsem při úklidu prásknul rukou o zeď. Tak naštvaný jsem dlouho nebyl....

Napsal jsem Henrymu, co se stalo a kolik by stála oprava. Odpověď - chápu Tvojí frustraci, pošli je do Francie (nějaký hodinář v Bretani) a ZDARMA mi je obě opravil!!! Dneska mi přišly a jsou jako nové. Musím říct, že Dan Henry mi byl už předtím hodně sympatický a tohle mě opravdu nadchlo.

Nosím hlavně 1970 (šedé, 40 mm), perfektně mi padnou a pryž je velmi pohodlná, velká spokojenost.  Navíc ten chlapík je naprostý nadšenec viz jeho stránky www.timeline.watch.

Držím mu palce a opravdu jsem nadšený z přístupu i hodinek.

Zdarma opravit....ty už se dneska nevidí. Hezký přístup :) lepší než aby mi volali proč hodinky prodávám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Jj, stejny:)

 

Ani jsem DH moc neznal nez na me nekde vyskocilo ze maj tydle chrona. Pandy jsem chtel, mensi velikost je pro me ok a seiko strojek to taky muzu. Za ten peniz mi to prislo fajn to zkusit. Jinak ty jiny modely se mi moc nelibi a nejakou laskou k tomu brandu netrpim.

 

Je neco nebo nekdo vylozene proti tomuto brandu? Pripadne proc?

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...