Přejít na obsah

DAN HENRY Watches


Sacíbagr

Doporučené příspěvky

Kto o značke nič nevie, planuje kupiť a nie je si istý pridávam video recenziu 1939 + hovori niečo aj o historii značky. Kto nepozna tak Urban Gentry je asi najlepší kanal na YT o hodinkách a samotný TGV odborník takže sa na video môžte spolahnuť

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 168
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

TGV je rádoby-gentleman co zrovna tlačí to, za co mu někdo zaplatí / co si zrovna koupil.

Jinak je DH ale úplně v klidu značka pro lidi co chtějí

1) pěkné hodinky za dobrou cenu a nejsou chronomagoři (alternativa DW, citizen, tissot, certina...)

2) vintážně vypadající hodinky ale nechtějí dávát 5000 USD+ a netrápí je očividná inspirace

Sám jsem je měl, a zpracování za těch 3-5 000Kč je úplně super, nakonec jsem je ale vlastně moc nenosil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Dee napsal:

TGV je rádoby-gentleman co zrovna tlačí to, za co mu někdo zaplatí / co si zrovna koupil.

Jinak je DH ale úplně v klidu značka pro lidi co chtějí

1) pěkné hodinky za dobrou cenu a nejsou chronomagoři (alternativa DW, citizen, tissot, certina...)

2) vintážně vypadající hodinky ale nechtějí dávát 5000 USD+ a netrápí je očividná inspirace

Sám jsem je měl, a zpracování za těch 3-5 000Kč je úplně super, nakonec jsem je ale vlastně moc nenosil.

Tak nějak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Dee napsal:

TGV je rádoby-gentleman co zrovna tlačí to, za co mu někdo zaplatí / co si zrovna koupil.

Jinak je DH ale úplně v klidu značka pro lidi co chtějí

1) pěkné hodinky za dobrou cenu a nejsou chronomagoři (alternativa DW, citizen, tissot, certina...)

2) vintážně vypadající hodinky ale nechtějí dávát 5000 USD+ a netrápí je očividná inspirace

Sám jsem je měl, a zpracování za těch 3-5 000Kč je úplně super, nakonec jsem je ale vlastně moc nenosil.

To si dovolím nesuhlasit. Vo svojich názoroch je konzistentný a iba malá časť jeho tvorby sa zameriava na recenzie konkretnych kuskov aby mohol "tlacit to za co mu niekto zaplatí" narozdiel od takeho federico talk watches. Ale hold sto ludí sto nazorov. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
V 19. 1. 2021 v 14:18, straspol napsal:

Přesně po těchhle pošilhávám, nemáte je někdo ? 

Hele přesně tuhle variantu nemám... mám tu starší verzi v šedé a 40mm a musím říct, že jsou moc fajn. Nečekal jsem, že je budu nosit tak často. Jsou pohodlný, dobře čitelný a i lumi je pěkná. Jen je mám už pár let a slyšel jsem, že poslední dobou trochu šetří, takže šla kvalita dolů, ale osobní zkušenost s tím nemám.

DSC_5209.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...