Přejít na obsah

Přesnost quartz


odjinud

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 252
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No tak musím podpořit Luba a jeho Lorusky. Velmi se mi zalíbili, když je tu ukázal a pořídil jsem si je. Cena hodinek asi 1.200,- poštu nepočítám. A jdou zatím úplně přesně. Kdežte Ceriny DS Caimano C017.410.16.057.00 s původní cenovkou 7.590,- (já je teda měl v akci za asi 5.000,- ale to není důležité) dělají cca 15+ s za měsíc.

Samozřejmě těžko porovnávat zase zbytek parametrů, ale rozhodně bych levné bqteriáky nikdy nezatracoval. A vnitřně mě celkově ty Lorusky asi těší víc jak ty Certiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

@lub Jako úplně hledím a to jsou hodinky které nejsou hýčkány v hodinkovnici při stálé teplotě. Pro srandu Bulovy s garantovanou přesností do 10 vteřin za rok mi za stejný časový úsek dělají + 17 vteřin 🙂 Těm to ale odpustím kvůli magicky plující vteřinovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Před hodinou, orol napsal:

Kontrola přesnosti před změnou času na letní:

casio.jpg.2969865f54cec3fbe76f6b58a725a160.jpg

Odchylka je od předešlé zmeny času B)

 

 

9 sec za půl roku cca, to je gut! inak u mých quartzek doma se to pohybovalo od 10 sec mezi změnami času u F91W až po 25 sec veteráni AMW 704

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Kdo máte rádiovky a blbý až žádný signál a nechce se vám seřizovat růčo, používám aplikačku dfc77 emulátor. Jednoduše zapnu, přiložím repráčkem telefonu k hodinkám, zapnu synchro a za minutu hotové. Síla "signálu" vždy 3 čárky. Používám s úspěchem na dvoje géčka, protože v té naší jámě nejede pořádně ani normální rádio (kromě radiožurnálu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...