Přejít na obsah

Přesnost quartz


odjinud

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 249
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Musím se sem také připojit. Tyhle hodinky GFF (Gianfraco Ferré) jsem kupoval před mnoha lety na Aukru asi za 700 Kč. Údajně v nich měl být strojek Seiko. Hodinář do nich koukal lupou a viděl tam prý SIKO. 😊 Nejspíš nějaký padělek. Nicméně přesnost těchto hodinek je +1 sekunda za měsíc, někdy i lepší.

20211125_084418.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

moje najpresnejšie CERTINA ,,,Certina  DS /koritnačka na viečku/ bola a je užastna značka , kvalitne hodinky za dobru cenu najme Quatzove , moje najpresnejšie hodinky  Certina DS-4 Quartz 37 mm priemer, Black Dial Men's Watch C022.410.11.050.00 ,, Strojček: ETA E64.111 - 8 jew. precidrive s presnostou + 2 sec. mesačne ! Tieto sa dávali aj do Omega Aqatera Q,Maju minutovu ručičku špičatu a dobre sa odčítava poloha voči celej minuty , sekundovka je tiež dlha , dobre čitatelny cely cifernik s arabskymi veľkymi čislami , vodotesne 100m , su pomerne lahke 90g , jemny kovovy renienok

+hDSC08507.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 10 hodinami, Olan napsal:

Festina 20360/1, za měsíc +2 vteřiny. ((každý kohout chválí své slepice, takže za mě "dobrý"🤭))

IMG_20220505_110214.jpg

Mám stejnou zkušenost. Starý Festiny, nevím co v nich je, jdou líp +2 vteřiny než Miyota 6S21 a upravená Ronda 8040.N v Alpinách +4 vteřiny🙄

Upraveno uživatelem MacBaren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Melly napsal:

Já mám s GS SBGN003 0s od změny času

Proc od zmeny casu? Vzdyt preci jen posunes hodinovou rucku o hodku bez hackingu sekundovky...

Proto tam mám u SBGN001 měřené období dlouhé 453 dní.

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...