Přejít na obsah

Sraz Tábor a okolí


Melly

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 184
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hele, popadni své tepee (čti típí :)), neboli indianský stan a odtáhni do města Tábora. Zde slož svoje tepee pod Žižkovým palcátem, který ti ve správnou dobu ukáže ten správný směr k hospodě U soudku, kde nás - džentlmeny z kmene PRIMa Chrono postižených najdeš. Tiše se ukloň, skloň svou šíji a čekej, zda ti dovolíme usednout a připojit se ke společnému halekání. Až nastane konec radovánkám, sbal své tepee a táhni! :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abychom Ti nerozšlapali dýmku a nerozbili hodinky,my kluci z Moravy jsme trochu prchliví  :lol2: A už na to kašlu,nemá smysl spamovat,když stejně nedojedu.Moravská metropole je stejně Brno a furt jakási Praha :-) 

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, víš, co to jsou Moraváci? To jsou přece Slováci, co nedošli až do Prahy. Takže takoví poloviční, naředění Slováci. A jako takový, chceš vyhrožovat mě? Čistokrevnému Slovákovi? Tož přijď ogare, uvidíme, kdo bude brečet nad rozšláplou dýmkou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, víš, co to jsou Moraváci? To jsou přece Slováci, co nedošli až do Prahy. Takže takoví poloviční, naředění Slováci. A jako takový, chceš vyhrožovat mě? Čistokrevnému Slovákovi? Tož přijď ogare, uvidíme, kdo bude brečet nad rozšláplou dýmkou :D

Mě je to jedno,já nejsu rasista, Slovák, nebo Maďar ,to je jedno :-)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...