Přejít na obsah

Sraz Tábor a okolí


Melly

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 184
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Když já svojí dýmku nejspíš blbě zakouřil a zdá se to již nezvratné... a nebo to prostě neumím, taky dost pravděpodobná varianta :D

Zkus ji pořádně vyčistit lihem, případně použij jiný, voňavější alkohol a přines si ji sebou. Zkusíme ti pomoct ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Whisky je příliš výrazná a po zahřátí nemusí být kouření příjemné. Pokud už to musí být hnědý alkohol, tak bych volil DOBRÝ koňak. Ale za mě je to fakt líh nebo slivovice. Vyčistím a nechám venku na balkoně. Slunce a počasí způsobí, že je dýmka krásně voňavá. Sice povrchová úprava vzala za své, ale mám ji rád právě takovou - vyšisovanou, vypadající, jak kdyby ji bylo 100 let ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Tábora to není z krajského velkoměsta zase tak daleko, tak zvažuji, že dorazím, tedy, pokud to bude v sobotu... Pojede ještě někdo z ČB?

Jo je to sobota a v podstatě na straně Tábora od ČB.

Melly, přines jí, dáme jí do pořádku, určitě jsi jí nezničil nezvratně. Kolikrát jsi jí kouřil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Táboře U Soudku, Varšavská ul. sobota 12.11. od 16:00

1. klasik51
2. Melly
3. JaRooN
4. ouskavl (50-50)

5. RedAce (50/50)

 

Nechám zamluvit stůl pro 6 lidí? 4 jsme tutovka, tak tam budeme při nejhorším ve čtyřech. 

Kolega až pujde dnes z práce by se tam zastavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové stůl je zamluven a můžeme se srážet. :)  Kladl jsem mu na srdce, aby jim řekl, že budeme kouřit dýmky a doutníky.

Neni problém. :whistling:  O hodinkách jsem nemluvil. :lol2:  Já mám dneska dobrou náladu, tak se omlouvám, že sem cpu ty panďuláky.

Poslal jsem do jednoho časopisu svůj první příspěvek a světe div se. Oni, že to berou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...