Přejít na obsah

Prečo nekupiť Festiny ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 103
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je ale fakt, že to renomé jaký má Festina u nás v ČR vybudovaný je zase obdivuhodný. Vždy, když se na mě někdo z kamarádů obrací o radu ohledně výběru hodinek, protože ví, že mě hodinky baví, vždy ve výběru figuruje Festina a následné přiznání, že si vždy mysleli, že to je docela vysoko postavená a ceněná značka.

Jinak jak tu už někde padlo - Festinu jsem jako takovou nikdy nevlastnil a vlastní zkušenost nemám, ale jen jsem zkrátka vstřebal místní názor, že to je španělská chřipka sračka a už po tom dál nepátral... fakt je ale, že se mi žadné nelíbí (teda až na ty co sem dal Maxipes, ale stejně bych si je nekoupil) :)

 

jinak škoda, že se to rýmuje se Certina, příjde mi, že jí to trochu kazí jméno 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je ale fakt, že to renomé jaký má Festina u nás v ČR vybudovaný je zase obdivuhodný. Vždy, když se na mě někdo z kamarádů obrací o radu ohledně výběru hodinek, protože ví, že mě hodinky baví, vždy ve výběru figuruje Festina a následné přiznání, že si vždy mysleli, že to je docela vysoko postavená a ceněná značka.

...k tomu stačí dnes oblepit svět reklamou, ne?

Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ona ceněná značka to je:-)... pokaždé když vlezu do obchoďáků tak tam dražší hodinky než je Festina nejsou.

Ty JVD,Q&Q,Bentime apod kousky jsou do 15kil... takže vedle toho ty Festiny,Police,Diesel za 6k+ musejí bejt přeci kvalitní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...