Přejít na obsah

Prečo nekupiť Festiny ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 103
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Ahoj. Já mám Festiny  sport 16242-9. Strojek M GM10. Funkce čas, datum. Dále Festiny sport 16495-2. Strojek M 6P89. Funkce čas, a multifunkční datumka. S hodinkama jsem spokojen festiny mám dvoje protože se mě líbí. Kritéria podle kterých vybírám hodinky: Pouzdro musí být kovové. Plastové nikdy. Hodinky musí být vodotěsné. Ciferník musí být přehledný. Hodinky musí zobrazovat datum. Funkce 24 hod číselníku není na škodu. Proto se divím proč je ta festina tady tak neoblíbená. Strojky mají stejné jako casia proto že je asi kupujou.                

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mário jmh: Ciferník musí být přehledný

 

Chacha, :) for roku. :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím tu reklamu na letišti, tak jsem si vzpomněl, že jsem začal bejt chronomagor díky Festinám.

Letěl jsem kamsi na dovolenou a v katalogu aerolinek byly bomba prďácký hodiky (Festiny) - 3 malý ciferníky a ty ručičiky nebyly nakreslený! :-)

Tak jsem si řekl bomba, nicméně na hodinky za 50 litrů nemám :-) ale po příletu jsem je nakonec koupil v Koscomu a mám je dodnes :-)

Takže takhle nějak to u mě začalo...

 

... to je comming out, co? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funkce 24 hod. číselníku je jedna z největších blbostí, co se na hodinkách objevuje. Jinak za nepatrně vyšší cenu, než co stojí Festina, mám solární Citizeny taktéž s WR100 a navíc zárukou 5 let, takže není důvod kupovat obyčejné cetky na baterku. Citizeny namátkou tyto http://www.watchshop.com/mens-citizen-eco-drive-watch-bm7090-51a-p99937897.html , http://www.watchshop.com/mens-citizen-eco-drive-watch-aw1430-86e-p99986671.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaRooNe to jsem tu minimálně dva. Přišel jsem sem s modelem TDF 2008 a bránil bych ho do roztrhání těla ( už ho nemám a ani bych ho už neměl) - vyhozené peníze za předražené hodinky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl a mám model TDF 2005. Jak už jsem psal jinde - v tom roku jsem se na TDF byl podívat a je to hezká připomínka, kterou si právě z této nostalgie ponechám. Sice už je nenosím, baterie je vybitá (musím ji nechat vyměnit, ať nevyteče!), ale občas na ně kouknu a zavzpomínám na tu hezkou mladou Francouzečku pod stanem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzdro musí být kovové. Plastové nikdy. Hodinky musí být vodotěsné. Ciferník musí být přehledný. Hodinky musí zobrazovat datum. Funkce 24 hod číselníku není na škodu. Proto se divím proč je ta festina tady tak neoblíbená.              

 

Lol. To jsi popsal vlastnosti skoro každých hodinek. Ale když dáš tyto prvky do kombinace, kterou z toho vytvoří Festina, tak jsou na trhu a i v podobném budgetu lepší volby. Jinak já samo na Festině kdysi začínal taky. První kousek byly IMO ještě celkem poctivý hodinky s normálním přehledných chronem a decentním pouzdrem, ale to už je dávno. Další, těsně před chronomagem, ta jejich tour de něco zhovadilost. Pseudo chrono, luneta s 60 min stupnicí co se neotáčí, nesmyslná velikost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já začínal na Casiu a to bych řek, že je přímá konkurence právě zmiňovaný Festiny. Casia bych se nebál. No a když jsem si před 2 lety vybíral následovníka svých Casií (to jsem ještě tohle fórum neznal), tak jsem si prohlížel jedny docela pěkný Festiny v Palladiu, ale pak jsem se rozhod, že se ještě podívám jinde a hned o pár metrů dál byl obchůdek s Citizenama a bylo rozhodnuto. Super koupě a tímto děkuji své ženě, že mi je pomohla vybrat. Zajímavý příběh:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já začínal na Casiu a to bych řek, že je přímá konkurence právě zmiňovaný Festiny. Casia bych se nebál. No a když jsem si před 2 lety vybíral následovníka svých Casií (to jsem ještě tohle fórum neznal), tak jsem si prohlížel jedny docela pěkný Festiny v Palladiu, ale pak jsem se rozhod, že se ještě podívám jinde a hned o pár metrů dál byl obchůdek s Citizenama a bylo rozhodnuto. Super koupě a tímto děkuji své ženě, že mi je pomohla vybrat. Zajímavý příběh:-).

Ano, Casio je přímá konkurence Festiny, jen zpracováním a funkčností o několik světelných let výše... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, Casio je přímá konkurence Festiny, jen zpracováním a funkčností o několik světelných let výše... :lol2:

Ja som Casia tiez mal. Kupil som model ich vtedy najvyssieho radu Oceanus. Po 2 tyzdnoch sa mi zadrel analog ;) Tak som ich vymenil za Festiny a cuduj sa svete, tie sroty este stale idu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaRooNe to jsem tu minimálně dva. Přišel jsem sem s modelem TDF 2008 a bránil bych ho do roztrhání těla ( už ho nemám a ani bych ho už neměl) - vyhozené peníze za předražené hodinky. 

Už tři.Za chvíli to bude sedm statečných.Já je mám od roku 2000.Úplně odřený,ale pořád jdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...