Jump to content
asusss

Prečo nekupiť Festiny ?

Recommended Posts

Ahojte. Mam hodinky Festina už 17 rokov a stale idu vyborne.Menil som len baterku. Chcem si kupit nove a pacia sa mi festina TDF 2015. Ale je tu vseobecny odpor k tejto znacke, vcom je zla tato znacka ?

Osobně jsem na fóru nepocítil k Festinám žádný odpor. Nějaká kritika je na fóru snad ke každé značce. Ale zároveň má každá značka i své zastánce a obdivovatele. Příkladem je toho hlavně Rolex nebo Tissot.

To je dobre. Mal som na mysli ci sa velmi nepokazili. Nieco ako ci neklesli kvalitou na uroven cinskych vyrobcov( falsovatelov) . Viem ze to neni exkluzivna znacka a ani taku nepotrebujem. Stacia mi bezne hodinky,len aby sa extra nekazili. Dakujem.

To myslím, že ne...jestli jim neupadnou ručičky, tak to jsou celkem držáky.

Je ale fakt, že to renomé jaký má Festina u nás v ČR vybudovaný je zase obdivuhodný. Vždy, když se na mě někdo z kamarádů obrací o radu ohledně výběru hodinek, protože ví, že mě hodinky baví, vždy ve výběru figuruje Festina a následné přiznání, že si vždy mysleli, že to je docela vysoko postavená a ceněná značka.

Jinak jak tu už někde padlo - Festinu jsem jako takovou nikdy nevlastnil a vlastní zkušenost nemám, ale jen jsem zkrátka vstřebal místní názor, že to je španělská chřipka sračka a už po tom dál nepátral... fakt je ale, že se mi žadné nelíbí (teda až na ty co sem dal Maxipes, ale stejně bych si je nekoupil) :)

jinak škoda, že se to rýmuje se Certina, příjde mi, že jí to trochu kazí jméno 

Je ale fakt, že to renomé jaký má Festina u nás v ČR vybudovaný je zase obdivuhodný. Vždy, když se na mě někdo z kamarádů obrací o radu ohledně výběru hodinek, protože ví, že mě hodinky baví, vždy ve výběru figuruje Festina a následné přiznání, že si vždy mysleli, že to je docela vysoko postavená a ceněná značka.

...k tomu stačí dnes oblepit svět reklamou, ne?

Edited by Sacíbagr

Sacíbagr: Asi jo. Pak mi ale přijde, že Festina investuje do reklamy zřejmě jen u nás, protože nikde v zahraničí jsem snad neviděl ani billboard, natož pak na někom ty hodinky..