Přejít na obsah

Prečo nekupiť Festiny ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 103
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Řekl bych, že vzhledem k ceně strojku cca $5,- je případná výměna celého strojku skvělé řešení. Za mne jednoznačně se Festiny nebát.

To nerozporuji, i když 1M12 je už za 10 USD, furt to asi ve finále vyjde levněji než práce hodináře. Co mi ovšem vadí, je ta absolutně nedokonalá servisní informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám doma Festiny 20 let, dostal jsem je jako dárek od rodičů k narozeninám. Už jsou mi malé, mají vyměněnou lunetu a nejdou, protože baterka je KO a nenosím je. Ale ještě cca rok zpět jsem ke nosil na zahradu a tak podobně jako otloukánky a žádný problém s nimi nebyl. Za celou tu dobu co je mám v podstatě vždycky stačilo jenom vyměnit baterku a fungovaly další 2-3 roky. Táta jich taky pár měl a rozhodně nemůžu říct že by s nimi někdy byly nějaké problémy. Dnes už bych si je nekoupil, protože díky fóru vím, že za ty peníze se opravdu dají dostat lepší kusy. Ale pokud se někomu líbí a chce určitě bych ho od koupě neodrazoval.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Upraveno uživatelem hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je Festina mezi hodinkami totéž, co Cold Steel mezi noži. Díky všudypřítomné reklamě pro mnoho lidí první "slušné" hodinky (nebo nůž pokud se jedná o Cold Steel), pak následuje pátrání po netu a setkání s hodinkovým či nožovým forem, osvěta a .. už to jede. Takže já bych Festinu rozhodně nezatracoval, přes trochu méně výhodný poměr cena:výkon  svůj úkol plní myslím velmi dobře. I já u ní začínal (to už jsem měl i hodinky Citizen) ale v té době přišla s Mecaquartzem (mechanické dobíjení akumulátoru) a to mě učarovalo. Hodinky dodnes jdou a beru je tam, kde bych se o jiné bál. Za mě Festina OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...