Přejít na obsah

Seiko Samurai


brownwld

Doporučené příspěvky

Klasicky samuraje, hlavne titanovy, sly cenove nahoru delsi dobu, ale posledni rok dva je ten narust daleko razantnejsi.

 

Ninje jsou naprosto nesehnatelny, par jsem jich vystopoval diky instagramu, ale vsichni odmitaji prodat. Ani k diskusi o cene jsme se nedostali, proste okamzite NE.

Hodne je jich na Filipinach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Na figurku Samuraje je zapotřebí správné nářadí :) Taky jsem s ním bojoval, ale díky tomuhle to šlo snadno. 

 

.. ale ta figurka je fakt neslozitelna... 


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Urcite bílý - jsou to prvni automaticky hodinky, ktery jsem si koupil. Takze i kdyz treba jednou Samuraje prodam, tyhle zustanou nafurt. Mam je 5 let od 16ti a jsou to proste definitivky.

Tak už vím proč se na mě nedostalo s první generací. Každopádně žádné trpké pocity nemám, protože si konečně začínám zvykat na ty nové.00e2a6040f6dd44c63d477283c085bf8.jpg

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Parádní kombo. Černá a modrá je nej. Ještě se mi líbili v oranžové. Každopádně původní hodně stoupli v ceně až na úroveň, na kterou už nejsem ochoten jít. Navíc málokdo je ochoten je pustit a když, tak právě za "zoufale" moc na to, že nebývají v dobrém stavu. Každopádně gratuluju.

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Je pekna, ale nepisou tam blue?Ja vidim cernou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...