Přejít na obsah

Seiko Samurai


brownwld

Doporučené příspěvky

  • po 5 týdnech...

Na Samurai jsem vždycky jenom tak mlsně koukal (kvůli ceně), ale neuvěřitelná náhoda tomu chtěla a přístály u mně darem. A zrovna v tý pro mně nejlepší kombinaci na gumě. Musím říct, že i přes velikost hodinky padnou i na můj mini lovečák a jsou naprosto super. Jenom ta přesnost mě zatím trochu mrzí.

 

post-38842-0-20748600-1562836101_thumb.jpg

 

post-38842-0-86330100-1562836120_thumb.jpg

 

post-38842-0-81302100-1562836148_thumb.jpg

 

post-38842-0-20590400-1562836182_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím nějakých 12 až 13s do mínusu. Asi to není nic strašnýho, ale už jsem si tak nějak zvykl na současný dvoje Orienty - jedny mi dělají cca 6s do mínusu a druhý cca 7s do plusu. Hodinky nosím vždy 24/7, žádný odkládání na noc apod. (samozřejmě do doby, než je odložím kvůli druhým hodinkám). Je ale pravda, že ty co jedou teď 6s do mínusu, tak ze začátku dělaly nějaký 3s do plusu (tak půl roku). 

 

Uvidím, pokud bude odchylka stabilní, nechám je třeba po půl roce seřídit. Jsem radší, když to jde do plusu. Každopádně teď je z ruky dát nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Však pohoda, nechám je časem seřídit. To jen že se mi je teď fakt nechce dávat z ruky a u Orientů jsem byl zvyklej na lepší přesnost hned od začátku. Navíc ta odchylka u Samurajů je stabilní tak mi vrtá hlavou proč nejsou seřízený z výroby no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou fakt nádherný, co to je za edici prosím?

EDIT: Už jsem našel že jsou to nové Save the Ocean, želvy vypadají taky skvěle..

 

Přesně tak Save the Ocean 2019. Na tytéž želvy jsem taky koukal, ale u želv mně obecně nějak nesedí to zaoblený pozdro. Mám rád ostrý hrahy na pouzdře, což tyhle Samuraje splňují dokonale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mojich Samurai Padi byla odchylka -14s/den. Vydržel jsem to 2 měsíce a pak jsem je nechal v rámci záruky seřídit v Dealu v OV... Teď dělají cca 2 měsíce necelé +4s/den ;) a to 24/7 na ruce (owg)

post-67417-0-99403000-1563827063_thumb.png

Upraveno uživatelem V1tus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak tak koukám, ta odchylka je podivuhodně stejná jako u Radika i V1tuse. No nic, do mínusu mě to fakt trochu vadí tak je nechám taky seřídit časem, protože je fakt poměrně stabilní. Díky za info od obou ;)

 

Ale fakt mě baví, nemůžu se jich nabažit. Ještě mi trochu chybí den v týdnu, ale pohoda, celkově jsou super přehledný a nevím jak na tahu, ale na origo gumě se úplně perfektně nosí.

 

 

 

post-38842-0-27236400-1564225319_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I na tahu jsou super, ale chce to zvyk - jsou to pěkný kladiva. Já jsem na tahy zvyklej, nosil jsem i dřív občas mohutnější hodinky, ale u těchdle mě to taky docela dostalo. Ale zvykl jsem si, teď o nich skoro nevím. Ta mínusová odchylka mě taky trochu nervuje, ale tak zase když sežizuju, nastavím o minutu víc a ono se to pomalu srovnává. Když jdou o minutu pozdě, opět sešteluju. Jak se znám, na regulaci se jen tak nedotlačím. Jít tam, bejt bez nich, jít pro ně... Moc práce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...