Přejít na obsah

Seiko Samurai


brownwld

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Tak jsem nějak prošvihnul bílé staré samuraie a protože je nedokážu vytěsnit z hlavy, rád bych se zdejších odborníků zeptal, zda-li lze současný model "přeoperovat" na ten původní (samozřejmě bílý). Na tom aktuálním mi vadí indexy a ručky... Jo a taky nějaký lepší tah - tenhle je takový plecháček :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, elloco napsal:

Tak jsem nějak prošvihnul bílé staré samuraie a protože je nedokážu vytěsnit z hlavy, rád bych se zdejších odborníků zeptal, zda-li lze současný model "přeoperovat" na ten původní (samozřejmě bílý). Na tom aktuálním mi vadí indexy a ručky... Jo a taky nějaký lepší tah - tenhle je takový plecháček :)

NE, hledat, počkat, koupit původní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, elloco napsal:

Tak téhle odpovědi jsem se bál. Do nošených se mi pro problémy s korunkou moc nechce. No ale kdyby se někde objevily NOS...

A to máš zkušenost svou anebo jen převzatou od někoho kdo má v rukou nas... a není schopen korunku zašroubovat normálně? Já mám původní Samuraje troje, dvoje železný, jedny titanový, kupovaný nikoli jako NOS a problém s korunkou nemám ani u jedněch. Nový jsem měl rovněž, ale ty se doma ani neohřály. Pokud by snad měl být nějaký problém u původních, očekával bych, že bude i u nových. Seiko je v současné době schopné akorát tak inovovat cenu, a to pouze směrem nahoru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, farbakp napsal:

mam Samuraje a som spokojny.. zelvy som nikdy nemal, takze neviem to realne porovnat...0a2577b38e1e083125566ffc934924b6.plist


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro

Máš to pěkně sladěné,líbí se mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...