Přejít na obsah

Seiko Samurai


brownwld

Doporučené příspěvky

Před hodinou, lucid napsal:

A to máš zkušenost svou anebo jen převzatou od někoho kdo má v rukou nas... a není schopen korunku zašroubovat normálně? Já mám původní Samuraje troje, dvoje železný, jedny titanový, kupovaný nikoli jako NOS a problém s korunkou nemám ani u jedněch. Nový jsem měl rovněž, ale ty se doma ani neohřály. Pokud by snad měl být nějaký problém u původních, očekával bych, že bude i u nových. Seiko je v současné době schopné akorát tak inovovat cenu, a to pouze směrem nahoru. 

Zkušenost převzatá, ale zdá se četná. Jak mám poznat, že v těch rukách neměl nas...? Ono jich v NOS stavu zase tak moc není - a mě to hledání chytne tak jednou za půl roku. Ale třeba na ně jednou kápnu :) Anebo ty nový udělaj bílý a já nějak překousnu tu tlustou dvanáctku a tlustou hodinovku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, elloco napsal:

Zkušenost převzatá, ale zdá se četná. Jak mám poznat, že v těch rukách neměl nas...? Ono jich v NOS stavu zase tak moc není - a mě to hledání chytne tak jednou za půl roku. Ale třeba na ně jednou kápnu :) Anebo ty nový udělaj bílý a já nějak překousnu tu tlustou dvanáctku a tlustou hodinovku....

Jak to máš poznat? Pokud budou odtud, dojeď si pro hodinky osobně a zkus je. Pokud ale budeš shánět v NOS, pak počítej  s tím, že taková dvacka Ti rozhodně nebude stačit. Já měl troje další Samuraje a spolu s nimi dobře na třicet jiných diverů od Seika a nikdy jsem se strženým závitem u korunky problém neměl. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém s  korunkou/závitem měly akorát titanovky. Ocelové jsou v pohodě. Ty moje bíle tady ležely jak mršina a nikdo je nechtěl. 
Bíle už dělají, ale ty původní mají ten číselník lepší/jemnější. 
https://www.ablogtowatch.com/seiko-prospex-king-samurai-srpe35-srpe37-watches-hands-on/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, xbraj19 napsal:

Problém s  korunkou/závitem měly akorát titanovky. Ocelové jsou v pohodě. Ty moje bíle tady ležely jak mršina a nikdo je nechtěl. 
Bíle už dělají, ale ty původní mají ten číselník lepší/jemnější. 
https://www.ablogtowatch.com/seiko-prospex-king-samurai-srpe35-srpe37-watches-hands-on/

Hmm, keramická luneta a safír, nevypadá to zle. Ještě jinou barvu lunety :) Stejně mi ale přijdou ty starý takový vyváženější...

To, že jsem prošvihnul tvůj inzerát mě mrzí. Speciálně u Seika pro mě jako neznalce inzerát s označením "prodám SRPxxx" neříká vůbec nic. A když jich pár rozkliknu a vidím tam pětky, soláry, alpinisty, želvy, tuňáky atd., tak se v tom ztrácím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Kdysi (2006) jsem mel modre titanove, byly to moje prvni automaty. A kupoval jsem je z JP pres Kubu Sivka @kubson - tehdy byl na fotu jeste aktivni (chronoshop snad jeste ani nebyl). A i kdyz jsem je mel jen chvilku, rad si na ne vzpomenu. 

Z novych modelu se mi nejvic libi vyprodana limitka pro Evropu Dawn Grey z roku 2018 👍

9B21DA4C-DD85-4FAA-9C16-6E2C45BC197E.jpeg

2DA6FB81-E21C-43B1-A57C-0CED13B5117F.jpeg

A3CEA968-CCB4-4CC9-BF62-F4DA3B1A759D.jpeg

60D077DD-8CAD-4ED8-8B1A-4C141F114333.jpeg

FA1A60F6-3AEE-47D9-9CA6-AEA8C4BFDF56.jpeg

8C945EED-FD2E-473E-BD37-8E41D86CBC5C.jpeg

F685A525-D9B0-417D-9BC1-80C9D5A158E9.jpeg

C7D48839-7BCE-4043-91A0-C9D04D147B53.jpeg

4A276E1F-932E-4AE4-BD1A-3CAED9513AFC.jpeg

B783D3AE-E5C6-48CE-9F76-7903FDF85163.jpeg

6A93277E-6476-48EA-BDD8-6D94CB02719D.jpeg

D42F8188-8C0E-452F-9489-1DD4D90047A8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 26. 6. 2020 v 17:25, xbraj19 napsal:

Problém s  korunkou/závitem měly akorát titanovky. Ocelové jsou v pohodě. Ty moje bíle tady ležely jak mršina a nikdo je nechtěl. 
Bíle už dělají, ale ty původní mají ten číselník lepší/jemnější. 
https://www.ablogtowatch.com/seiko-prospex-king-samurai-srpe35-srpe37-watches-hands-on/

Ty nové teda vypadají celkem dost hrozně. Ciferník, ručičky, ten divný znak, kyklop - všechno špatně. A ještě se lesknou jak psí kulky. Fuj! :)

Nedám dopustit na ty staré, mnohem decentnější...

P1011372.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...