Přejít na obsah

Seiko Samurai


brownwld

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Toblin napsal:

Ještě neházej flintu do žita. Tohle jsou SBDY081 a ty můžeš být první s SRPF79K1 :)

SBDY081?? Netuším že něco takového je? Koukam že teda Japonsko...jinak vše vypadá stejně, jen ten rozměr mi nějak nesedí.. píšou 13x46x49.. ty SRPF maj tuším 44mm.. takže je to v rozměru? Ty tvé jsou větší? Nebo v čem to je? Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

já sosbně se na něj celkem těším :) Vím, že se kyklop dost řeší...někomu to vadí a dává pryč nebo mění skla...

Ale já hodinky s kyklopem ještě neměl...Samuraje ho co jsem koukal taky maj teď poprve a tak mi příjde škoda ho dávat pryč.  Jsem na to zvědav, myslím že je to takovej zajímavej prvek a i ten zvětšený efekt může být cool..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Polo21 napsal:

ako pise Spongebob, tiez mi ten kyklop vobec nevadi a svoju fuknciu plni

 

Clipboard01.jpg

Jsou to krásný hodinky, to bez debat. V podstatě i nové želvy a monstra se podle mě barevně povedly. Jen je tam všude ten kyklop, tak mě jen napadlo, jestli to někdo třeba i vyloženě kupuje s tím, že kyklop půjde pryč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna su kyklopy na Samuraioch, alebo Alpinistoch v pohode, ale ten dvojity na zelvach je uz trochu moc velky. Mimochodom tie Save the ocean verzie su stale krajsie a krajsie ... tieto manty su uplne genialne.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...