Přejít na obsah

Seiko Samurai


brownwld

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Spongebob napsal:

Helveti 🙄 a samozřejmě dráž..

Já moc ze zahraničí nenakupuju..nemám PayPal a pod.

Jestli se k nim já rozhoupu, tak taky půjdu vysoce pravděpodobně cestou Chronoshopu. Ale beru to prostě tak, že v případě problémů bude jejich řešení mnohem jednodušší, eliminuju riziko přepravy od neznámýho prodejce ze zahraničí a v neposlední řadě svým nákupem podpořím už známej obchod. Nemyslím si, že tohle je cenová úroveň hodinek, kde by se dalo kdovíjak šetřit nákupem přes chrono24.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo to si řekl přesně... tyhle prodávat určitě nebudu, takže 5let záruka z obchodu v ČR je fajn a taky jsem chtěl podpořit sesterský obchod :)

a ano ušetřil bych kolik..1000,- To asi přežiju.

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Spongebob napsal:

Jojo to si řekl přesně... tyhle prodávat určitě nebudu, takže 5let záruka z obchodu v ČR je fajn a taky jsem chtěl podpořit sesterský obchod :)

a ano ušetřil bych kolik..1000,- To asi přežiju.

Přesně je potřeba taky podporovat supr obchody jako Helveti,Chronoshop atd. Taky tam nakupuji s vědomím že zaplatím více,ale na druhou stranu bezstarostný obchod,5letá záruka a podpora sesterského obchodu jak jsi již napsal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty darkmanty na nějakou dobu odložím ikdyž jsem je už měl v košíku,ale chtěl jsem napřed taky něco od Citizenu a právě jsem se rozhodl a objednal napřed Citizen.Ale manty jsou samozřejmně dál v hlavě,asi jsem ještě na automaty nedospěl 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Toblin napsal:

@Spongebob Tak sláva, gratuluju! :) Jaký jsou dojmy? Mimochodem to tetování vypadá zajímavě, to je taky mořská téma?

Díky díky :) dojmy jsem se snažil tak někak popsat v textu...jsem spokojenej..měl jsem depku po Seiku a to mi splnily na 1* :)

tetování no...líbilo se mi dlooouho, ale nevěděl jsem co...x let jsem se držel...no ale pak jsem si řekl že jediný co mě nikdy neomrzí a má pro mě obrovský význam je moře, rodina a pes.. takže jsem se rozjel na moři, pak přidal spongeboba, teď taterka maká na dvou racčích holkách = moje dvě dcery a mýho psa JRT na surfu.. :) takže z toho pak bude celá taková mořská ruka.

ale to odbočujem ;)

IMG-20200823-WA0003.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, tombas napsal:

Rejnočích Samurajů tady za chvíli bude tolik, že bys je mohl přehazovat Poseidonovým trojzubcem, ale hnědé Bottle capy jen jedny :whistle: :D.

S tím hnědým strapem z babičiné sedačky tu už budou navždy jen jedny.. 🤭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...