Přejít na obsah

Seiko Samurai


brownwld

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, tombas napsal:

Je to jako Mona Lisa, ta je taky jen jedna a jakou má dneska cenu? Je to klenot, Bottle capy jsou na tom stejně :).

Já dnes totálně happy z nového přírůstku. Všichni tu touží po Mantách, ale já šel jednoznačně do klasiky bez kyklopa. Asi moje nejmilejší překvapení ve smyslu rozdílu foto-video versus skutečnost. Naživo a na ruce pro mě úplně TOPka! Krásný víkend všem!

20210326_135721.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Chronopetr napsal:

Já dnes totálně happy z nového přírůstku. Všichni tu touží po Mantách, ale já šel jednoznačně do klasiky bez kyklopa. Asi moje nejmilejší překvapení ve smyslu rozdílu foto-video versus skutečnost. Naživo a na ruce pro mě úplně TOPka! Krásný víkend všem!

20210326_135721.jpg

Jakkoliv jsou limitky STO zajímavé, klasika je klasika a v tomhle s tebou souhlasím. Nejde jen o kyklopa, ale celkové sladění je prostě skvělé. Gratuluji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Já mám 17,5 a taky můžeš kouknout o pár fotek výš, jak to vypadá. A fotky navíc zkreslují, jak víme. Za mě naprosto v pohodě. Prostě sportovní hodinky. Tam se i větší v pohodě snesou. Horší, když si někdo s 16 cm zápěstím koupí k obleku na svatbu společenské 43 mm. To už může vypadat trochu nepatřičně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...