Jump to content

Seiko Samurai

Recommended Posts

• 2 months later...
  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A pak že to nejde Skládal jsem ho přes víkend, kolega ho pak nafotil s aktuálními modely hodinek Samurai. Je to sekáč!  

Ještě oranžový Ti a mám to komplet

Taky jsem k Samurajum pořídil přezuti z tahu a gumy ještě nato řemeny. Nektere půjdou na druhé Seiko viz foto. A pěkně postupně   Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

to Seiko lumi už mi hrozně chybí :D to je masakr prostě :) Pěkný to máš. Taky koukám nový model, jak se ti nosí? Mám trošku obavu z rozměru.. měl jsem želvy STO a dalo se. Chi proto tyto na gumě, budou určitě pohodlnější a lehčí.

No nosí se supr. Samuraje mám dvoje a na ocelovém tahu už jsou na mě moc těžké. Vím, že je to síla zvyku.

Na padi verzi mám gumu a na bílých waflích kůži. 

Nejlépe se mi nosí na orginál seiko gumě. ta se ale moc nehodí do kanclu ke košili, spíše na léto když se motám venku.

Želvy mám taky a o těch na ruce ani nevím, také k tomu přispívá korunka na 4hod. 

Ty modré co chceš koupit mají naprosto parádní cirefrník a nemít už dvoje, tak je beru taky.

No jak se na ně dívám asi je taky nutně potřebuju :D

Už jsem asi taky nahlodanej jít do těch nových co sem postnul Spongebob.Akorát se budu muset rozhodnout jestli Samuraje, nebo Želvy?To bude chtít vidět naživo a na ruce. 

no já želvy už měl a chtěl jsem zkusit něco zase jinýho.. Navic když jsem je měl, časem jsem zjistil, že se mi ten tvar těla přestal líbit... ten želví krunýř :)  Přijdou mi už i moc vintage..ale to je o vkusu, každej to vnímá jinak.

před 4 hodinami, Spongebob napsal:

Tak nebudu první 🤧:D

Vypadaj krásně...nesnáším čekání.

Ještě neházej flintu do žita. Tohle jsou SBDY081 a ty můžeš být první s SRPF79K1 :)