Jump to content

Seiko Samurai

Recommended Posts

• Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A pak že to nejde Skládal jsem ho přes víkend, kolega ho pak nafotil s aktuálními modely hodinek Samurai. Je to sekáč!  

Ještě oranžový Ti a mám to komplet

Taky jsem k Samurajum pořídil přezuti z tahu a gumy ještě nato řemeny. Nektere půjdou na druhé Seiko viz foto. A pěkně postupně   Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

před 2 hodinami, Toblin napsal:

Ještě neházej flintu do žita. Tohle jsou SBDY081 a ty můžeš být první s SRPF79K1 :)

SBDY081?? Netuším že něco takového je? Koukam že teda Japonsko...jinak vše vypadá stejně, jen ten rozměr mi nějak nesedí.. píšou 13x46x49.. ty SRPF maj tuším 44mm.. takže je to v rozměru? Ty tvé jsou větší? Nebo v čem to je? Díky :)

• 2 weeks later...
V 27. 2. 2021 v 15:00, Toblin napsal:

Podle mě jsou stejné, až na ten Japan made.

Dej ještě pár fotek 😅☺️ nejlíp na ruce..díky :)

tyo jsou fakt krásný... ten cifr vypadá opravdu jak když letíš nad mořem... indexy i ta luneta s ocelí kolem...strašně se na ně těším :)

Proč sis je nenechal? Nesedly? Kolik máš prosím zapěstí? Já cca 17-17,5cm

Jako když letíš na mořem - to se ti povedlo, máš pravdu :) Zápěstí mám 18,5 a sedí dobře. Akorát z nich nemám takovou radost, jako ten, komu jsem je daroval. Nějaké potápky ještě mám a pak na cestě další Seika.

já sosbně se na něj celkem těším :) Vím, že se kyklop dost řeší...někomu to vadí a dává pryč nebo mění skla...

Ale já hodinky s kyklopem ještě neměl...Samuraje ho co jsem koukal taky maj teď poprve a tak mi příjde škoda ho dávat pryč.  Jsem na to zvědav, myslím že je to takovej zajímavej prvek a i ten zvětšený efekt může být cool..

Dobré je, že kyklop dělá opravdu to, co má, tedy zvětšuje. S odstraněním tu má zkušenosti pebe, který ho sundal z miniželv a vypadá to dobře. Dnes jsem dělal fotku, tak ji dám i sem, aby to nezapadlo.

IMG_20210312_093252-01.jpeg

před 5 minutami, Polo21 napsal:

ako pise Spongebob, tiez mi ten kyklop vobec nevadi a svoju fuknciu plni

Clipboard01.jpg

Jsou to krásný hodinky, to bez debat. V podstatě i nové želvy a monstra se podle mě barevně povedly. Jen je tam všude ten kyklop, tak mě jen napadlo, jestli to někdo třeba i vyloženě kupuje s tím, že kyklop půjde pryč. 

protože je to čerstvá novinka, není na netu zatím moc wristshotů, toto je zatím jediná a teda moc pěkná co jsem našel..

Vypadaj fakt super...kyklop to krásně zpestřuje.

Seiko Prospex Save the Ocean 'Samurai' SRPF79K1, 5501205 | James Porter

No vidíte. A já špekuluju, že si v rámci chronokutilství pár kousků objednám (i s UV lepidlem). Ale to má čas, až jednou.

Podla mna su kyklopy na Samuraioch, alebo Alpinistoch v pohode, ale ten dvojity na zelvach je uz trochu moc velky. Mimochodom tie Save the ocean verzie su stale krajsie a krajsie ... tieto manty su uplne genialne.

pauliej-naprostý souhlas,lépe bych to nenapsal,sakra mám velké nutkání si je koupit ikdyž jsem nyní chtěl koupit taky něco od Citizenů

poslední fotka je parádní, k tomu denimu se ten cifr výborně hodí. 
měl jsem ty STO 2019 a třebaže byly pěkné, časem se to okoukalo.