Přejít na obsah

Moje prve automaty


Doporučené příspěvky

Dobry vecer vsetkym,

 

tieto hodinky uz mam par dni a robia mi velku radost. Su to moje prve automaty (pred pol rokom som kupoval Longines Conquest a doteraz lutujem ze som nepritlacil a zobral len Quartzky) a hoci viem, ze pre niektorych clenov fora je Tissot len "obycajna" znacka ja som rad aj za taketo hodinky. 

 

Hodinky predsa nosime hlavne pre svoje osobne potesenie a nie kazdy si moze dovolit hodinky v cene maleho ojazdeneho auta (alebo aj noveho). 

 

Pridavam dve fotky, snazil som sa ich odfotit aby vynikli ale este aj v tomto som zatial len amater. :)

 

 

post-48856-0-31762000-1478634307_thumb.jpg

post-48856-0-84371500-1478634365_thumb.jpg

Upraveno uživatelem MichalMic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vítaj a gratulujem k dobrému výberu. ani nie pred rokom som mal v pláne ich kúpiť (modré), vtedy som sa dostal na túto stránku ...

budem sa tešiť na ďalšie fotky a uži si ich :photo: :clap:

musim povedat, ze mne padli do oka uplnou nahodou. Kupil som ich za facku v BA vo WDL za 240,- EUR (oproti povodnym 800). Dovolim si povedat ze vyborna kupa vzhladom na cenu. Momentalne spekulujem ze si ich dam na nejaky NATO strap ale pockam kym sa mi nezunuje ten povodny kovovy tah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musim povedat, ze mne padli do oka uplnou nahodou. Kupil som ich za facku v BA vo WDL za 240,- EUR (oproti povodnym 800). Dovolim si povedat ze vyborna kupa vzhladom na cenu. Momentalne spekulujem ze si ich dam na nejaky NATO strap ale pockam kym sa mi nezunuje ten povodny kovovy tah.

tak super kúpa, za tú cenu by som neváhal ani ja, neskôr pridaj niečo aj o presnosti, rezerve..., Ty tam nemáš powermatic ? som zvedavý ako vyniknú na nato strape

 

PS: skúsil by som aj dobrý kaučuk

Upraveno uživatelem AKUC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som ich s Powermatic strojčekom, doteraz ľutujem, že som ich pustil :( Toto je starší model s normálnou Etou a bez keramickej lunety, ale zase má ťah, ten novší typ bol len na gume. Super hodinky, za neskutočnú cenu :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak super kúpa, za tú cenu by som neváhal ani ja, neskôr pridaj niečo aj o presnosti, rezerve..., Ty tam nemáš powermatic ? som zvedavý ako vyniknú na nato strape

 

PS: skúsil by som aj dobrý kaučuk

Zrovna vcera som sa rozhodol odmerat presnost a vysledok je + 8-9 sekund na den. 

 

Co sa tyka rezervy, trot3l vravi spravne. toto je model tusim z roku 2013 (alebo 2014) a ma teda deklarovanu 40 hodinovu rezervu. Rezervu nemam odskusanu, kedze ich uz 5 dni nemozem dat z ruky, dokonca s nimi aj spavam. Ten tah je dost pohodlny, co ma velmi tesi, kedze napr. motyl na tych Conquestoch ma hnusne tlacil.

Na origo kaucuku tie hodiny stali 237,- eur (tiez ako vypredaj pre vernych zakaznikov) ale ja som bral tah, kedze je trvacnejsi a v pripade predaja to bude jednoduchsie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásné Tissot automaty. Taky by mně udělaly radost. Upřímná gratulace k výběru. :notworthy:

Já jsem si před týdnem objednal levnější QUARTZ, tak jsem zvědavý. Kompromis!  Na automaty přijde čas příště, snad za rok. Teď to budou HUGO BOSS. Prý mají všechny nějakou ETU. Tak snad se budou líbit, a dobře nosit.

Tak ještě jednou blahopřeji ke krásným automatům. A ať Ti dlouho dělají radost. :mobile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...