Přejít na obsah

RADO hodinky renovace


leonid

Doporučené příspěvky

a co teď s tím? jít do novýho pouzdra nebo repasovat?

 

Pokud je to nerez a byla tak nekvalitní, že by to rezlo tak je to jenom místní a ne hloubkový, pokud je to chrom tak pod se to musí loupat a je pod tím mosaz ( žlutý kov ) . Je li to nerez tak vybrousit a vyleštit, je-li to pochromovaný tak chrom dolů vyleštit a nechat pochromovat. Nové poudro seženeš dost těžko, pochromování by mělo stát tak 100,- nicméně podle nápisu na dýnku by to mělo být celonerezové. Škrábni něčím pod tu "rez" až na kov a napiš jak vypadá to co je pod tím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to nerez a byla tak nekvalitní, že by to rezlo tak je to jenom místní a ne hloubkový, pokud je to chrom tak pod se to musí loupat a je pod tím mosaz ( žlutý kov ) . Je li to nerez tak vybrousit a vyleštit, je-li to pochromovaný tak chrom dolů vyleštit a nechat pochromovat. Nové poudro seženeš dost těžko, pochromování by mělo stát tak 100,- nicméně podle nápisu na dýnku by to mělo být celonerezové. Škrábni něčím pod tu "rez" až na kov a napiš jak vypadá to co je pod tím.

tak jsem to zkoušel a to důkladně. mosaz tam není je to opravdu nerez. hloubku nej děr odhaduji na 0,1 až max 0,2 milimetru, takže to zkusím dát mému hodináři Strnadovi na vybroušení a vyleštění. když mě s tím vyhodí tak na to vlítnu asi sám :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to zkoušel a to důkladně. mosaz tam není je to opravdu nerez. hloubku nej děr odhaduji na 0,1 až max 0,2 milimetru, takže to zkusím dát mému hodináři Strnadovi na vybroušení a vyleštění. když mě s tím vyhodí tak na to vlítnu asi sám :suicide_anim:

 

Spíš bych se s ním domluvil ať ti vyndá strojek a sklo a uděláš si to sám, bude to levnější a mezitím může strojek vyčistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to zkoušel a to důkladně. mosaz tam není je to opravdu nerez. hloubku nej děr odhaduji na 0,1 až max 0,2 milimetru, takže to zkusím dát mému hodináři Strnadovi na vybroušení a vyleštění. když mě s tím vyhodí tak na to vlítnu asi sám :suicide_anim:

Dobře, když se konečně vyřešil ten nerez, tak vážně. Ty díry jsou dost velký, a když ten točenej spodek budeš bastlit ručně, tak to s největší pravděpodobností domrvíš. Našel bych hodináře se soustruhem a co půjde, tak ať to udělá na něm. Boky a celkový přeleštění si pro dobrej pocit už můžeš udělat sám.

 

tůů koblížek:

:speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, když se konečně vyřešil ten nerez, tak vážně. Ty díry jsou dost velký, a když ten točenej spodek budeš bastlit ručně, tak to s největší pravděpodobností domrvíš. Našel bych hodináře se soustruhem a co půjde, tak ať to udělá na něm. Boky a celkový přeleštění si pro dobrej pocit už můžeš udělat sám.

 

tůů koblížek:

:speak_cool:

 

Ty jsi tu ještě? To je nejkratších pár měsíců co jsi tu předvedl....

 

PS: to bude asi ten hodinář jak přetáčí kotouče na auta :sad01_anim:

Upraveno uživatelem koblih69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře, budu informovat jak to dopadlo :crying_anim02:

 

Pokud se na to poudro necítíš, můžu ti ho dát dohromady - stačí ho poslat ( klidně komplet hodinky já si stojek vyndám ) a druhej den ti půjde nazpátek. Pár členům už jsem to takhle dělal a myslím, že to není problém. Samozřejmě za to nic nechci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se na to poudro necítíš, můžu ti ho dát dohromady - stačí ho poslat ( klidně komplet hodinky já si stojek vyndám ) a druhej den ti půjde nazpátek. Pár členům už jsem to takhle dělal a myslím, že to není problém. Samozřejmě za to nic nechci....

jasně, budu moc rád. oprava hodinek ani jejich rozebírání není má silná stránka. Na jakou adresu je mám poslat? svou adresu ti napíši k hodinkám, tel. na mne je 604 80 90 06. Samozřejmě ti zaplatím všechny výdaje předem nebo i potom, záleží na tobě. A díky moc, při představě jak piluji hodinky mi vstávají vlasy hrůzou. o leštění ani nemluvím. a rozebrání hodinek mou maličkostí by byla možná poslední věc, která by je potkala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...