Přejít na obsah

JayB


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • Po letech...

To jsem jednou takhle za jednoho ponureho, sychraveho odpoledne predaval Jakobovi podezrely sacek u obchodniho centra v srdci Prahy, kradme pohledy okolo, kapuce, satky pres oblicej... zipper bag narvany horkym zbozim. Okostoval jeden vyndany vzorek a spokojen s kvlaitou kontrabandu, ani nesmlouval o cenu. Jako spravny dealer jsem mu ale nabidl kamaradskou slevicku a nabidl neco, co musi rozhodne zkusit... Tak priste :)

To je tak, kdyz ma nekdo nouzi o levny NATO reminky a pak se zmini, ze by chtel jeste nejakou rucne sitou kuzi :D 

Super domluva, vyhovel s casem memu programu a navrch prijemne osobni setkani s pokecem. Skoda, ze jsem nemel tolik casu, priste snad poklabosime vic. Diky za obchod a vrele doporucuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

Pohodové setkání s Jakobem spojené s předáním hodinek u kávy a čaje. Rád jsem jej poznal osobně a musím konstatovat, že se jedná o spolehlivého a do jakýchkoliv časoměrných strojků zapáleného chronočlena, se kterým si obchod zase rád zopakuji. Doporučuji na deset ******

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Jakubem to bylo po každý neuvěřitelně příjemný setkání. Je to šílenec v tom nejlepším slova smyslu. Hrozně se mi líbí jeho přístup ke strojům a strojkům. A když mi třeba následně poslal fotku, jakými řemeny hodinky osadil, a jak z nich udělal úplně skvělý kousky, tak musím uznat, že má pro to neskutečný cit.

Hrozně rád jsem ho poznal.

Díky, Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...