Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

Hi John, not a new logo - the twin flags (as we like to call them) seen throughout this range were introduced alongside our current logo. Wanting to remain consistent across the Collection, and with some of the watches featuring two or three subdials, we thought the 'twin flags' worked best for the C7s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jak jsem si myslel, je to pouze pro tuto řadu . Zejména z důvodu subcifru, kam nechtěli cpát dlouhé logo. Má to logiku, i když v hodinkovem světě to není standardní přístup.

Krtenek : víš co ten twin flag symbolizuje?

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Sleva na Wardy kdyby chtěl někdo využít:

 

There?s still time to apply your exclusive customer voucher 120CW17 in the ?promo code? box at checkout for ?120 saving off purchases of ?600 or more,
 
or use 60CW17 for ?60 off purchases over ?350*.
 
*T&Cs apply, see voucher or our website for information. Valid until midnight 31st October 2017.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Měl sem býti akurátní, rád bych po třech tejdnech dostal už zaplacenou zásilku, která je kdesi. Nikdo neví kdo a starej Wárd už se mnou po běžným emailu nemluví.

Možná mají u Wardů problém s přesným vypisováním adresy. Mě místo ulice a čísla popisného napsali jenom "Brno". Nebýt toho, že jsem měl sledovací číslo a viděl jsem, že hodinky jsou ve skladu v Brně kde jsem si je vyzvedl, tak by za dva dny putovaly zpět do Anglie jako nedoručitelné.. a já jenom smutně koukal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...