Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Šel jsem do nich. Je to Pre-order, tak si počkám.

Jsou to první Wardy s menší jak 30ti procentní slevou. To je osud. Prostě je dlouho chci

 

 

Respekt, jseš srdcař, jak má bejt. :) Jakou bereš barevnou variantu?

 

Zkopíruju, co jsem už psal na facebooku:

 

Pecka. Jednoduchý mi nepřijdou. Naopak - snížený logo, vteřinový indexy, klenutej safír... K tomu ideální rozměry (lug to lug 47,1) a za cenu jen o trošku vyšší než klasický Tridenty na kůži. Mohli by mít ještě tah zužující se třeba na 16 mm, ve stylu Orisek, a bral bych je hned. Překvapivě mě trochu víc láká černá verze.

 

Jinak mě se naopak 6 a 12 líbí moc, a celkově jsou podle mě designově dokonale vypiplaný. Opravdu špatně se mi na nich hledají nějaký chyby. Samozřejmě, místo 41 mm z nich udělat 40, dát jim automat za zachování výšky a šroubovací korunku, ale na druhou stranu proti těmhle rozhodnutím nemůžu říct ani popel.

 

Já ještě s nákupem počkám. Slíbil jsem si, že letos koupím maximálně jedny nový hodinky. A kdoví, třeba přijdou ještě nový barevný kombinace, třeba bude i tah, a třeba se mezitím nějaký objeví i tady v prodejní sekci. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím modrou. Tentokrát jsem nečekal na živý fotky a recenze, tak snad nebudu zklamaný. T do jsem někde viděl fotku, na které nevypadají tak dobře, navíc je ten cifr jakoby lesklý. Ale to může být jen blbě nafocene. Mohly být o fous menší, i vzhledem k úzké lunetě. No uvidíme. První várka modrých je prodana, budu muset čekat až naskladni druhou.

Jinak ještě k tomu manuálnímu natahu. Jsem za něj celkem rád. Zaprve kromě přiměje žádné jiné nemám a za druhé je stačí natáhnout :)

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...