Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A na co budeš mít GMT lunetu bez GMT ručky... Není to blbost? Nehledě na to, že Ward komponenty neprodává

 

Mne osobne by to nevadilo, lebo GMT funkciu nevyužijem, ale na druhú stranu sa mi lúbi pepsi luneta. Ale samozrejme je to môj subjektívny pohľad.

 

S tými komponentami od Warda by to bolo asi komplikovanejšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A aj akú má žena ruku/postavu. Pre moju ženu je max. 36mm a to už je len na voľný čas. Do spoločnosti je to skôr 32mm. Ale ženu mám útlej postavy.

ta moje je taky hubenour, 180cm vyska, myslim ze 36mm by bylo uplne akorat, ale ma radsi neco kolem 40mm.

 

tohle jsou 39ky, ty ma rada (jen ten manualni natah ji trosku vadi)

6cd9274fd7f0f81402c770397db2d1d0.jpg

 

jinak tenhle ?look? mam schvalenej

c83b819b7563d532c75767ece1358b85.jpg

 

@dokusan

ty C5 jsem koupil tatovi a moc ji nevonej... :-( jinak by to byla jasna volba

 

sorry za pleveleni, ale reknu vam vybirat hodinky pro zenu je teda pekna makacka... :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to limitka 300ks. Ale nepředpokládám, že by byly hned pryč. To portfolio Tridentu C60 je dost široké, navíc ne každý má rád bronz. Mimochodem frekvence limitek se teď dost zvýšila. Nevím, jestli je to úplně dobře. Na druhou stranu jsou ty limitky opravdu povedené a vyplňují prostor mezi uváděním nových modelů, takže se u Wardů pořád něco děje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bronzova ted frci. Vypada zajimave. I dobra myslenka s temi dvema verzemi. S patinou a bez. A limitka to je takze budou urcite zanedlouho pryc. 300 kazda verze takze 600. Neni tajemstvim ze Wardy zrovna nedrzi hodnotu ale je to tak u nich i s limitkama? To sem nesledoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wardy drží hodnotu dobře, jen ne na tomto fóru. Prodal jsem po celém světě Wardy a byl jsem vždy buď na svém či těsně pod nakupkou. Na určitých konkrétních starších modelech se dá i slušně vydělat. Například C1000 Typhoon Cockpit Edition, C4 auto chrono atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me trochu zarazilo ze pokud maji akce tak dostanes 20, 30 procent a neni vyjimkou i 50 v tech jejich clearance akcich. Chudaci lidi co to poridi na doporucenou cenu. Tady me prave moc neladi ta celkova hodnota znacky a vyrobku. Ale to nemeni nic na tom ze Wardy sou porad za slusny penize.

 

Uz delsi domu pokukuju po tech jejich moonphasech ale z tohodle toho duvodu ze sou porad za MOC do toho jit nechci. Pak ubehne par mesicu a budou na ne mit akci a prachy sou v hajzlu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me trochu zarazilo ze pokud maji akce tak dostanes 20, 30 procent a neni vyjimkou i 50 v tech jejich clearance akcich. Chudaci lidi co to poridi na doporucenou cenu. Tady me prave moc neladi ta celkova hodnota znacky a vyrobku. Ale to nemeni nic na tom ze Wardy sou porad za slusny penize.

 

Uz delsi domu pokukuju po tech jejich moonphasech ale z tohodle toho duvodu ze sou porad za MOC do toho jit nechci. Pak ubehne par mesicu a budou na ne mit akci a prachy sou v hajzlu...

Mě to přijde běžné a hlavně příjemné z jejich strany, že je možnost občas nakoupit výhodněji. A nebál bych se jim zkusit napsat, třeba ti udělají pěknou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...