Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale kde! Obycajna Sellita SW200-1 v C8 Flyer -> https://www.christopherward.eu/events/jansale2019/half-price/c8-flyer-automatic-a5d0b7

Idu urcite lepsie ako isla ETA 2824-2 v C60 Trident ked pred rokom prisli. Tie som daval regulovat u hodinara, lebo robili skoro -20s/d. Po regulacii sa pri spravnom odkladani da tiez dostat skoro na nulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kdyžtak můžu předvíst 38mm bronzovky, kdybys nenašel nic lepšího.

 Mimochodem, vůbec jsem nevěděl, že uměj i titan, dokonce i s tahem - nemusel bych ten šedej cifr s šedejma ručkama a indexama, ale zas žeru tu keramickou lunetu.

 c60-43ada2-t1kk1-bo_1_1.jpg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je měl a s tím modrým cifrem jsou parádní, pustil jsem jen pro ri, že jsem vzal bronzovky. Pokud ti nevadí, že nemají datum, je to výborná volba. To pouzdro v oceli je parádní. Modrý jsou lepší na kůži, k černým bych bral spíš tah.

post-44633-0-16625500-1547145474_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, ty modré na kůži se mi právě hodně líbí. Jakože v bronzu bych je bral radši, ale finanční priority jsou teď trochu někde jinde. A ty C65 s 30% slevou už by nemusel být špatný kauf. Chjo...

Zajímalo by mě jestli je reálné, že by byly funglovky C65 na summer salu s 30% slevou..?! Jak pravděpodobné to asi je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, vidím na fotkách dobře, že u C60 ti ty koncovky tahu až tak přesně nepřiléhají k pouzdru?

 

Ptám se, protože je to jediná vada na těch mých. Co jsem viděl na internetech, tak to u jejich 38mm potápek není až tak vzácná věc. (U 43mm jsem to ani na fotkách nikdy neviděl a u mých bývalek koncovky seděly naprosto dokonale.)

 

P.S. Spona je perfect.

 

Tak jsem se na to díval a koncovky, pokud je tah do určitého uhlu, sedí perfektně. Ptal jsem se zkušenějších a stačí dít silnější stěžejky, koncovky pak drží na svém místě přesně jak mají.

Vyzkouším

post-44633-0-49455300-1547190534_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kdyžtak můžu předvíst 38mm bronzovky, kdybys nenašel nic lepšího.

 Mimochodem, vůbec jsem nevěděl, že uměj i titan, dokonce i s tahem - nemusel bych ten šedej cifr s šedejma ručkama a indexama, ale zas žeru tu keramickou lunetu.

 

Micey, můžeš sem prosím hodit foto těch 38mm bronz na ruce? Měl jsem ty starší Tridenty 43mm, byly mi větší, ale ne zas tak o moc a u těch 38mm se bojím, že to zas bude moc málo. Případně postni i velikost zápěstí a ideálně i nějaké jiné hodinky jestli máš, abych si udělal představu. Moc dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...