Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mě přijde, že udělali vše správně, ale ztratil se vzhled a pocit původních tridentů - ty hodinky budou skvěle zpracované, pouzdro bude super, keramika, výměna tahu atp.; recenzenti chválí rozdíl v kvalitě (mám GMT Trident a ten nabízí hodně muziky za to, co stál, takže tohle je navíc docela překvapivé). Přesto ty hodinky působí dojmem, že je mohl navrhnout kdokoli - ztratil se výraz, DNA. Cibulová ručka (nebo kapka, minaret) vlnky na cifru a ejhle - člověk na pár metrů poznal CW; to s novými tridenty mizí.

Jsem fakt docela rozpolcený. Nové se mi líbí; jsou moderní, ostré, vlastně hezčí než ty původní. Akorát...akorát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V GBP mi posledny nakup vysiel ovela vyhodnejsie ako v EUR - pre GBP je kod 100SUN19.

 

@AndyAaron - za plnu cenu tam nekupuje snad nikto. :) Zlavove kupony na +-10% sa objavuju kazdu chvilu, podla mna ide o psychologicko marketingovy tah. Kazdy rad usetri, aj ked je to len v teoretickej rovine. Hodinky by urcite mohli predavat za napr. 600e, ale z pohladu kupujuceho je lepsi pocit mat "700e" hodinky za 600e.. 

 

Btw. v cene je uz aj express kurier "next day EU", co ma same o sebe hodnotu aspon 50e. 

Upraveno uživatelem mysiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to pride lepsie a ovela sympatickejsie ako chodit do predajne a zjednavat cenu tam (platba cash alebo "dobry zakaznik" a pod.), pripadne zhanat sedivky. Takto su podmienky jasne vopred a platia pre kazdeho rovnako.

 

Za polku su len pouzite/vratene kusy alebo divociny, ktore takmer nikto nechce. Bezna zlava je tych cca 10-15%..

Upraveno uživatelem mysiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No ale neni to spatne z pohledu vnimani znacky? ?ChW? Jo to jsou ti, co davaj dvakrat mesicne hodinky za pulku...?

Za půlku dávají třikrát do roka jeden dva kusy vybehovych modelů plus něco v sekci Nearly New. Naopak si myslím, že se jim tato strategie vyplácí,byt se nám nemusí zamlouvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ty nove Tridenty chvalim. Konecne vypadaji dospele. O tom brusu na spicce sipky mam sice pochybnosti, ale v realu to nemusi byt zle. Kazdopadne za me posun kupredu, oproti te kapkoidni cibuli minaretoveho stylu ;) Ta pro me byla no go. Ale proti gustu... Wardi jsou mi cim dal sympatictejsi, palec nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím, mě ta hodinová ručka připadá jak kopí na kance. Tak jsem se na ně těšil a teď jsem z toho rozpačitej. Pouzdro super, cifr jak by smet, ale ku... proč ta přiteplená šipka, kdyby ji udělali širší dostalo by to aspoň osobitější charakter jak ta původní cibule. No nic půjdu si dát jedno provomájové pěnivé a počkám až nějaký místní dobrovolník popíše osobní postřehy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

recenze Bruce Williams - Youtube:

 

 

Když nad tím přemýšlím, je ta hodinová ručka vlastně super - přesně sedí do tvarů indexů (u GMT verze si perfektně notují s GMT ručkou), a díky její velikosti se nakonec člověk nesplete, že jde o Warda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak at trochu narusim tu zaplavu Mk3, neco z drivejska.

Fakt se mi libi cerny C65 automaty, ale proc bych je mel sakris menit?

6e199406f3e2747d734723eab48b707f.jpg

f37ce8d762e3e4c85488bec5ed1ba006.jpg

natahuju pravidelne kazdy den rano.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...