Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

Tak jsem od jednoho kolegy vzal nový MkIII Tridenty v modré 42mm,tak jsem na ně zvědavej. Z fotek mě moc neoslovily, tak uvidíme naživo. Uvidíme kdy s Royal Mail dorazí.

Mimochodem, Filippo Loreti bezostyšně kopíruje Wardy

post-44633-0-81874800-1560697968_thumb.jpg

post-44633-0-73515300-1560697977_thumb.jpg

post-44633-0-64816700-1560697985_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak to už lze Wardy považovat za regulérní brand, když už je někdo kopíruje, ne?! Přeci by někdo nekopíroval "homage" značku, až teda možná na Číňany na Aliexpressu apod. Aspoň ten trojzubec na korunce si mohli odpustit...  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc casto facebook CWE nesleduju, ale u tohohle jsem pochopil, ze je to navrh CWE limitky pro rok 2019, o velikosti se asi jeste dohadujou, cena asi +10% proti retailu. tak nevim jestli ta inspirace Rolexem neni az moc velka... ale spatny to rozhodne neni, kdyby byly navic ve 40mm...

b154cd78b6814a3bdc393b31221cba5f.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se na to dívám. Polárky pro chudý. Proč ne. Cena ?1100. Velikost pouzdra se diskutuje. Předpokládám, že to skončí u 40mm. Ale nevím, jak se k tomu postaví Ward, protože bílý ciferniky pro 40mm pouzdra zatím nemají, pokud se nepletu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak by si meli pohnout. Ty bile potapky se mi libi, ale ve 42mm je proste shanet nebudu, kdyz vim, ze eventuelne je moznost mensiho pouzdra. Doufam, ze to je jen otazka casu.

Tahle limitka se mi jinak libi. Inspirace tam je snad akorat kombinaci bila-oranzova. Jinak nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tridenty vcera dorazily a az ted jsem se k nim dostal. ty 40tky jsou paradne pohodlny a mel jsem z nich radost do ty doby nez jsem zkusil lunetu. Je tam celkem vule mezi klikama a navic se s ni da hnout i do strany, potom jsem si jeste vsimnul ze indexy na ciferniku se rozchazej s indexama na lunete - ne vsechny. Skoda, jinak fakt pekny hodinky, takhle musism postat zpet a na rychlo vybrat jinej darek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...