Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zajímavý, já si u konkrétního vybraného modelu (ze sekce Nearly new) přepsal .eu na .co.uk a vše běželo normálně. Akorát, jak popisujete výše, několikrát mi expirovala session ? i během placení, naštěstí se to spárovalo korektně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Přesně tyhle jsem bral. Unikly mi tu dvakrát na fotu (od Miceyho tak o minutu, heh), pak jednou při jarní akci na CW, takže konečně jsem je vzal. Mně přijde 30 % dolů optimální, pořád je tam plná záruka... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

:) Přesně tyhle jsem bral. Unikly mi tu dvakrát na fotu (od Miceyho tak o minutu, heh), pak jednou při jarní akci na CW, takže konečně jsem je vzal. Mně přijde 30 % dolů optimální, pořád je tam plná záruka...

Hlavně to jejich Nearly New jsou opravdu nový hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokusane, tentokrát teda trochu pech:) Nebo to zrušíš a objednáš nový, spíš? Taky jsem o nich silně přemejšlel (modrej cifr), ale odradil mě průhled.

 https://www.christopherward.eu/events/summer-sale

 Mně pofrčej červený starý 38 Tridenty, za pětikilo nekup to. Máme radost!

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua ale všetci číhame na tie 50% zľavy  :lol:

 

Ja som objednal C7 Rapid Automatic  :whistling:

 

Inak zaujímavé, že v 50% akcii sú až 3ks chrono automatov a nikto ich nechce. Čo sú nejaké problémové či čo? Na moju malú ruku už sú moc veľké, ale inak sú to celkom pekné kúsky, tak mi to nejako nejde do hlavy.

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je chtěl, ale nemají je na tahu. Tak jsem se domluvil s Petrem (Ace84) a zítra budou u mne...  :whistle:

 

Design je specifický a sám jsem na něj na živo zvědavý, ale obecně hodinky s Valjoux 7750 menší být  moc nemůžou a za takovou cenu.  :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...