Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

 

Tak to se těším na fotky. V dlouhodobém horizontu o nich uvažuju (jestli vyhraju ve sportce). Modré jsou na fotkách velmi působivé, ale myslím, že černé budou univerzálnější a s menším rizikem okoukání.

Ona je ta modrá velmi zvláštní, není to klasická modrá. Uvidíme. Každopádně černá je klasika, ale myslím, že černých hodinek je plno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mě mají brzy přijít tyto C65ky. Asi se u mě dlouho neohreji neb jsem koupil něco jiného. Mimochodem, dodací doby jsou teď U Wardů nějaké delší, snad na tom zapracují

 

Tak mne už prišli a popravde asi pôjdu aj naspäť. Mne sa odtieň modrej farby na ciferníku moc nepáči, navyše luneta je úplne iný odtieň. Kua prečo nedali takú modrú ako má luneta  :frusty:

 

 

post-57075-0-25604300-1573047470_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě dnes přišly ty samý, moc jsem na ně nekoukal, nebyl čas, ale tak velký rozdíl v barvě, jak je na tvé fotce u mých rozhodně není. Modrá jsem přesně věděl jaká bude, takže překvapený nejsem. 9na ta hliníková vložka háže dost jiný odlesky než ciferník.

Nicméně černá je rozhodně univerzálnějsi.

Mimochodem, mě přišly s velice zajímavým sériovým číslem. Budu je muset hodit na bond nato

post-44633-0-54999700-1573062825_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...