Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je mnohem více výrobců kteří používají dvojku. Mimochodem, dvojka je čistý titat, pětka nikoliv, je to slitina.

Něco ze stránek Panerai

 

Panerai uses two different types of titanium for various kinds of components: Grade 2 and Grade 5.

 

 

 

Grade 2: titanium with a high oxygen content and greater strength than Grade 1. It is widely used and offers the best compromise between strength, corrosion resistance, weldability and moldability.

 

Grade 5 (Ti 6Al-4V): this alloy can be polished and not just cleaned. It has very high tensile strength but relatively low ductility.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodinky jsou pěkný a po.erou to titanem :) Jakou používaj třídu? Vlastně je mi to jedno, slovem titanium to pro mne končí.

 

Prečo po.erou? Titánové hodinky som síce ešte nemal, ale zopár som ich skúšal a tá redukcia hmotnosti je super. U CW C60 pro by som to práveže uvítal, lebo občas mi tá vyššia hmotnosť vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omega u této "novinky" také používá Titanium Grade 2

 

Nevim, jak konkrétně u tohohle modelu, ale ostatní Seamastery i Aqua Terry maj pětku.

 

Jinak se mi fakt líběj. Konečně někdo další dělá slušný potápky s DayDate mimo Japonců.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda toho průhledu, jinak fakt povedené hodinky! Líbí se mi.

 

Edit.: teď jsem mrknul na cenu, a zaskočila mi špageta. Za ty prachy bych koupil něco jiného.

 

Jardo, pre teba to asi nebude, sú to 42mm a na výšku majú 15,4mm. 

 

Ale mať tak titán v 40mm puzdre, to by bola robota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný, naštěstí na mě velký. Titan mi nevadí co se týče hmotnosti, ale co jsem měl, tak byl ten materiál náchylný na škrábance víc než klasická ocel.

Trojúhelník lumibodu na 12 je efektní, ale asi bude dost chytat bordel. Průhled je zbytečný, nejspíš si to trh žádá, tak ho tam dali. Přitom plný dýnka mají u CW hodně pěkný.

Cenu teda nechápu, to je titan o tolik dražší než ocel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parada, tej cervenej je tam tak akurat, dokonala luneta, fajn nizka hmotnost a zaujimava farba titanu... mnam! skoda toho priehladu no... uz aby boli vo vypreaji za 999 :D

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...