Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

124B2CAE-2EA6-493E-9F58-2E944C9517A2.thumb.jpeg.662f438235d236c1a77ead42fae9fda8.jpegSapphire mi moc neříkají, ale chrona jsou nádherná. Jenom se bojím velikosti - C7 jsou pro mě zatím hraniční...

 

Mimochodem se musím pochlubit, nutně jsem v době koronaviru potřeboval společenské hodinky a zadařilo se ve výprodeji:

 

Upraveno uživatelem Mike2811
Fotka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec

Říká někomu něco značka Heimdallr? Se na bazoši objevil jeden model od této značky a nestačím se divit. Naprostá kopírka C60 a všeho dalšího (vidličku místo trojzubce pomiňme). Upřímně jsem z toho trošku zklamanej... sem si myslel že wardy nikdo kopírovat nebude.

Upraveno uživatelem VendoL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, VendoL napsal:

Zdarec

Říká někomu něco značka Heimdallr? Se na bazoši objevil jeden model od této značky a nestačím se divit. Naprostá kopírka C60 a všeho dalšího (vidličku místo trojzubce pomiňme). Upřímně jsem z toho trošku zklamanej... sem si myslel že wardy nikdo kopírovat nebude.

Jj delaj asi jenom kopirky, hlavne SEIKO co sem videl. Myslim ze na wish sem je videl prvne, prislo mi to stejny jako sou na ali hodinky Paulares nebo jak se to menuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pred par dny me dorazili C60 Trident GMT. Radost byla velka. Dnes kdyz jsem si je zas rpohlizel na ruce, tak jsem pojal podezreni, ze sekundova rucka neni uplne v poradku. Prijde mi, ze neni uplne horizontalne. Prijde mi ze je to videt prave na trojzubci ze neni uplne vyrovnany. Snazil jsem se to nejak vyfotit. Uz nevim jestli jsem blazen nebo to tak fakt je. Mate s tim nekdo zkusenost? Pokusne foto:

 

 

 

 

D51FB64C-AFEE-4971-A5F0-B9DC2163D531.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem se s tím zatím nesetkal. Má to nějaký vliv na přesnost? Každopádně pokud je to okem viditelné a ruší tě to, tak neváhej a pošli je na reklamaci. Bude to ale nespíš trvat dyl. Měli stop stav, kvůli přerušení práce ve švýcarské dílně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, AndyAaron napsal:

Trojzubec do vrtule. To ledaskdo nema emoji6.png

Tak to nevim jestli to brat jako ze se na me usmalo stesti, nebo ze jsem slapnul do hovna :D 

před 54 minutami, Dokusan napsal:

Já sem se s tím zatím nesetkal. Má to nějaký vliv na přesnost? Každopádně pokud je to okem viditelné a ruší tě to, tak neváhej a pošli je na reklamaci. Bude to ale nespíš trvat dyl. Měli stop stav, kvůli přerušení práce ve švýcarské dílně. 

Presnost jsem zatim vubec nemeril. Ani me to do ted nenapadlo, protoze co se tyce presnosti tak nejsem takovy puntickar. Ale treba ruzny chyby v zarovnani apod. me stvou dost. Luneta me nastesti licuje perfektne ale vcera jsem objevil tohle. Clovek si toho normalne nevsimne. Vsiml jsem si toho az vcera u televize pri nezazivnym filmu kdy jsem studoval hodinky hodne zblizka. Pokud to ale nema vliv na presnost tak bych to asi nechal. Protoze tohle me zas nestve tak silene. Cetl jsem u nich na strankach, ze opravy jsou stopnute. Tezko rict jak je to v pripade reklamace par dni starych hodinek. Napsal jsem jim tak uvidim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...