Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

S výjimkou starsich GMT už všude používají Sellitu. Nové Elite GMT už ovšem mají   Sellita SW330, stejně jako MkIII GMT .   Jedině v nějakých starších Nearly New kouscích by jsi ještě mohl narazit na ETU. Nicméně je to vše o vyladění strojku v manufakture. 

Mimochodem, nejsem si jistý, ale mám pocit, že ETA už není v žádném modelu s automatem 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Dokusan napsal:

S výjimkou starsich GMT už všude používají Sellitu. Nové Elite GMT už ovšem mají   Sellita SW330, stejně jako MkIII GMT .   Jedině v nějakých starších Nearly New kouscích by jsi ještě mohl narazit na ETU. Nicméně je to vše o vyladění strojku v manufakture. 

Mimochodem, nejsem si jistý, ale mám pocit, že ETA už není v žádném modelu s automatem 

Oni tam ale ETU maji uvedenou na strankach u C60 MK3 GMT 38 i 42mm verze. Napr. tady:

https://www.christopherward.eu/c60-trident-gmt-600-mk3-3

Jedina verze tehle hodinek co ma Sellitu je 40mm. Alespon podle stranek.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Dokusan napsal:

Teď jsem na to koukal a u 38mm verze u všech barevných variant ETA, u 40 mm Sellita a u 42mm modrá ETA, zbytek Sellita. 

Nevím, jestli tomu tak je ve skutečnosti. 

Nekde jsem cetl (myslim, ze watchuseek, ale uz si nejsem jisty), ze clovek mel ETU u 38 verze. Tak to asi tak bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Dokusan napsal:

Já furt dumám, jestli je zkusit. Foto od kolegy z FB CWE

97461164_10163726122665089_1123367972082024448_o.jpg

Zkus je. Aspon bude vice zivych fotek :) Ja nad nima dobu premyslel, nez jsem nakonec koupil ty C60 GMT. Chtel sjem neco modreho a u toho cifru jsem se bal jak bude vypadat v realu na normalnim svetle.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...