Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Dokusan napsal:

Účtenka je právě v pořádku, je tam základ daně, daň a celková částka, kterou jsi zaplatil. Nic víc platit nebudeš. Až bude konec přechodného období, tak budeš nakupovat bez daně a daň odvedes u nás po tom co proběhne celní řízení. 

Díky za objasnění. 👍 Potom je to v pořádku a jen jsem to zle pochopil z té účtenky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 7. 2020 v 21:46, Diablo1st napsal:

Kluci, otázka z troška iného súdka:

Boli ste niekto pozrieť CW showroom? Som akurát v UK cca. 100km od showroomu a rozmýšlam či si spravím výlet. Či to vôbec stojí za to, alebo radšej ísť niekde inde.

Zastavil som sa tam, cca 4 roky naspat. Bol teda zahul to najst, snad to maju teraz lepsie znacene :)

Mali tam toho dost, stravil som tam asi hodinu (dve?), bolo moznost vyzkusat v podstate vsetko, co tam mali a caj s mliekom ti urobia tiez :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 7. 2020 v 18:41, Návštěvník novopa napsal:

ja ako fanusik veteranov ocenujem tieto. COSC quartz chronograf v prijatelnej cene.  

C65 AM GT Limited Edition | Christopher Ward

a mali by vzdavat hold tomuto krasavcovi - Aston Martin DB4 GT Zagato, R6 3,7L, 320 koni 

1961 Aston Martin DB4 GT Zagato

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi dorazil řemen z výprodeje a musím říct, že jsem teda extrémně nadšený. Ani jsem ho nemusel moc "lámat", je pohodlný hned po nasazení, skvěle vypadá a je i správně tlustý, tedy ani né tenký, ani ne nevkusně hrubý. 

Vidím to, že večer objednávám ještě jeden, možná dva, černý vintage a asi zkusím tu peccary leather.

PS.: nevíte, jestli jde objednat samostatně tu jejich překlápěcí sponu? Na eshopu ji nevidím samostatně.

IMG_8599.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 21 minutami, Dokusan napsal:

Ty nový hybridy už jsou údajně měkčí. Nemůžu to však potvrdit neb jsem jej neměl. 

Ja ted kupoval nedavno cernej hybrid...ale zase nemam porovnani se starym :) zatim neni uplne vytvarovany.. pokud byl ten starsi jeste tvrdsi tak to muselo byt fakt blby.

Bral jsem ho z 15% slevou. Jeste mam v hledacku ten cerny kozeny s bilym prositim a cervenym vnitrkem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapi bol som pozrieť v CW showroom, bohužiaľ bez fotiek, lebo môj tamagoči nezaostril ani prd a závozník mi na poslednú chvíľu odriekol účasť ☹️

Pocity boli viac ako pozitívne: príjemné privítanie, výborná káva a takmer celá súčasná produkcia na stole spolu s pokecom.

Také malé zhodnotenie:

- ten nový hybrid strap je z úplnej inej galaxie. Oproti starému je o dosť tenší a ďaleko poddajnejší. 

- C60 Sapphire vyzerajú na živo lepšie ako na fotkách. Navyše mi bolo povedané, že by ešte tento rok mali byť aj iné farebné varianty lunety

- zistil som, že prakticky celá C65 produkcia nie je pre mňa. To nízke puzdro pri 41mm mi vôbec nesedelo. Jediná výnimka je C65 Vintage, keďže tie majú príjemnejších 39mm

- Titánové Elite aj keď sú 42mm pôsobia na ruke ako menšie hodinky. Len škoda tej výšky. Vďaka titánu je hmotnosť viac ako dobrá

- naviac ma zaujali asi C8. Kua na živo neskutočne hodinky. Len škoda, že majú 44mm, čo je na moju útlu ručku sakra veľa :(

- týpek mi ukázal aj jeden render nových hodiniek, ktoré by sa mali dostať na trh ešte v tomto roku. Základné parametre 39mm, 15ATM, ručky z tridentov, rovné sklo, šrobovacia korunka. Presne takéto niečo v ponuke CW chýbalo, označil by som ich ako moderné dress watch.

To je tak asi všetko, ak by niekoho niečo zaujímalo, kľudne sa ozvite.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...