Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Diablo: na Tridenty 60 pro jsi koukal?  Zajimalo by me porovnani 40-42mm ne ze bych byl nejak v rozmaru to vubec. Ale chtel jsem 42 poridil jsem 40 s jsem moc spokojenej...ale nebylo bohuzel moznost vyzkouset vetsi a,zajimal by me neci nazor na tyto dva rozmery. Taky mam spis tensi ruku prave :)

jinak parada vylet, zavidim..tsky bych tam mrkl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Spongebob napsal:

Diablo: na Tridenty 60 pro jsi koukal?  Zajimalo by me porovnani 40-42mm ne ze bych byl nejak v rozmaru to vubec. Ale chtel jsem 42 poridil jsem 40 s jsem moc spokojenej...ale nebylo bohuzel moznost vyzkouset vetsi a,zajimal by me neci nazor na tyto dva rozmery. Taky mam spis tensi ruku prave :)

jinak parada vylet, zavidim..tsky bych tam mrkl ;)

Jasné, že som si ich skúšal všetky, veď keď už som tam :D

42mm na moju 16,5cm ruku sú príliš veľké a hlavne sú o dosť ťažšie. U GMT mi zasa vadila ich výška. Papierovo je to tuším len 0,5mm, ale zdali sa mi všetky príliš vysoké. Podľa mňa na ruku do tých 17,5cm je 40mm ideálna voľba, ale samozrejme každý to máme nastavené inak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli se to tu už před nějakým časem neobjevilo, každopádně to teď na mě vyskočilo ve FB skupině ChW, tak jsem si řekl, že to případně stojí za připomenutí. 

Jak nejsem moc fanda chronografů a různých subdialů, tak tady to nevypadá vůbec zle (asi to dělá i ta kombinace se žlutou barvou).

image.thumb.png.62778242c307c7101b93d044cb293f87.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem nad nima přemýšlel, ale už jsem je měl a prodal a mám toho teď moc. Ale dokážu si je představit jako jedny z hlavních hodinek. Nic jim nechybí ani nepřebývá. Snad jen větší rezerva nátahu 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...