Přejít na obsah

Christopher Ward aneb anglický hodinky


Doporučené příspěvky

V 23. 11. 2020 v 13:36, Locky napsal:

Zajímavý počin, ale přiznám se, že pro mne postrádají hlavní výsadu field hodinek - čitelnost. Za mě ale fajn, že tam napasovali do datum, když i výchozí C65 Snadhurst mají SW200 strojek.

Jinak tušíte, co vše je potřeba pro limitku u CW? Minimální počet kusů, či něco jiného? V hlavě mám totiž 40mm pouzdro C60 Trident Pro 600 s Ombré cifrem a matnou keramickou lunetou (viz třeba C60 Trident Ombré COSC Limited Edition) a strojkem SH21 (již dříve dělali něco podobného jako Christopher Ward C60 Trident COSC, ale též ve 42mm, tak doufám, že by byli schopní nacpat SH21 i do 40mm C60 pouzdra). Samozřejmě vymyslet nějaké fajn dýnko, případně i korunku. Co vy na to? :)

Edit: Tak jsem už našel na jejich stránkách: https://www.christopherward.com/int/loupe-magazine/article?cid=bespoke-watches

Hele tohle je jenom o tom, že si vybereš model a oni ti na cifr a dýnko udělají nějakou personalizaci. Nic víc. 

Pak ovšem umí udělat i opravdovou limitku. Tuším, že kdysi tam byl minimální počet kusů 50. Podmínkou bylo, že použijes existující komponenty. 

Pochybuji, že bychom to tady dali dohromady. Jsou to hodinky za plnou cenu plus příplatek. To tady nikdo nedá. 

Navíc pokud by jsi chtěl SH21 v limitce, pod 2 tisíce liber se nedostaneš. 

Ale možná se pletu. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 19 minutami, gazdiq napsal:

Inak, toto vidim prvý krát.

https://www.christopherward.com/dive/c60-apex-limited-edition/C60-42APR3-S0BB0-B0.html

Ta cena 4300 euro....fuha

No tfuj tajbl🤮... to je teda kolotoč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mam otázku ohľadom ručného naťahovania tých mojich automatických C65. Ked otáčam korunkou normálnou rýchlosťou tak cítím ako by vnútri niečo  trelo, respektíve prekĺzavalo. Ked ale otočím korunkou veľmi pomaly, tak mám pocit, ako keby vnútri "niečo chytilo" a cítím ako vnútri niečo rotuje, resp cítím vibrácie z puzdra. Je to v poriadku? viete mi niekto tento mechanizmus prosím nejak objasniť? Viem ze tam je nejaký failsafe aby sa nedali pretočiť, ale prečo to súvisí s rýchlosťou, akou otáčam korunku?

ahoj, vubec nemej obavy, je to naprosto v poradku - automaty nemaji na rozdil od manualu pero uchycene “na pevno” k bubinku, ale maji kluznou spojku, ktera pri prekroceni plneho natazeni “proklouzne”. Je to pojistka, protoze automaticky natah permanentne pero dotahuje. Hlavni rozdil uvidis, kdyz pero rozvines - manualni je zakoncene ockem, ktere se zachyti za vnitrni vystupek v bubinku, pro automaty je na konci rozdvojene do takove Y vidlicky a vnitrni stena bubinku je jinak hladka.

tady napr. pero Prim (manual)
588d5b3e1106c99092d25c5f7c2f39d6.jpg

tady jsem nasel na webu pero pro automat
5544d053d5f18d5fe73b709e735b1004.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Uz jsme se o tom asi urcite nekdy nekde bavili, ale s tim vyhledavanim se tady furt nekamaradim, zvlast na mobilu - co nejaka ta Chronomag limitka od Wardu, zjistoval nekdo detaily..?

https://www.christopherward.com/loupe-magazine/article?cid=bespoke-watches

Edit: Jo ahaa, bavili, primo na tydle strance:) Ne ze by se mi to nejak zvlast chtelo organizovat, ale zeptat bych se treba zvladl, pokud by byl zajem..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem k tomu svoje napsal. Myslím si, že za plnou cenu plus něco navíc dost lidí neseženeme. 

Ale klidně o tom můžeme diskutovat. 

Například jako první bude debata o modelu, strojku. 

Já si dokážu představit více modelů, asi nejvhodnější bude nějaký C60 Trident MkIII ve 40mm. 

Třeba bronzovky (ale ty vyloučí všechny, kteří nutně potřebují tah) 

https://www.christopherward.com/dive/c60-trident-bronze/C60-40ADA3-BP0B0-WB.html

Titanový mají všechny ve 42mm, SH21 tuším bude problém 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, shewcza napsal:

Mi řekni, Martine, že u nich ještě za tu dobu nemáš zlatou zákaznickou kartu? To by bylo, aby se něco nedomluvilo! Já bych do toho i šel. Pokud se teda shodneme aspoň na něčem 🙂

Nemám, myslím, že to nijak nesledují. Je to prostě automatizovaný eshop 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...